Новини

Як вибрати фасадні панелі

фасадні панелі
фасадні панелі

Зовнішня обробка будинку-це не тільки красивий зовнішній вигляд, але і визначає якість життя всередині будинку. Правильний вибір оздовблювальних матеріалів для фасадів надасть комфорт і затишок людям, що живуть в цьому будинку.

На ринку ви можете знайти величезну кількість оздоблювальних матеріалів і, не дивно заблукати в цьому достатку. Адже треба вибрати покриття, яке має хороші звуко – і теплоізоляційні властивості, воно повинно бути стійким до агресивного впливу зовнішнього середовища і до атмосферних опадів, воно Саме такі панелі виготовляє компаня Альбатрос. Компанія виготовляє фасадні панелі методом порізки і згину. На сайті компанії в розділі  фасадные панели albatros ви можете дізнатися більше інформації.  Таким вимогам відповідають фасадні панелі, які не тільки захищають будівлю від впливу зовнішнього середовища, але і роблять будівлю привабливим. Вони можуть бути виготовлені з натуральних матеріалів, таких як камінь, граніт, дерево або метал.

Металеві фасадні панелі можуть бути різної форми і різної текстури. Деякі варіанти таких панелей вимагають додаткового утеплення. Вони легкі в монтажі.

Велика частина фасадних панелей виготовлена з полівінілхлориду (ПВХ). Вони не бояться вологи, вітру, спеки або морозов. Такі панелі можна прикріпити на непідготовлені стіни будь-якого фасаду. Установка цих панелей можна здійснити при будь-якій погоді у будь-який час року. За ними просто доглядати. Вони можуть прослужити до 25 років.

Фасадні панелі можуть бути стилізовані під різні матеріали. Поверхня може бути гладкою або рельєфною, правдоподібно імітувати камінь, цегла і дерево. Ці панелі можуть імітувати навіть ті матеріали, які традиційно не можуть бути використані в будівництві з-за своїх особливих характеристик. Їх зручно монтувати без попередньої обробки стін, що дозволяє заощадити.

Фасадні панелі ПВХ на відміну від облицювання натуральними матеріалами, не розтріскується, не боїться комах, не почорніє від впливу зовнішнього середовища.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України