Як упав вчора Лєнін – так завтра впаде Янукович!

“Нарешті той ідол, який спричинився до мільйонів жертв простих українців, той символ большевицької окупації впав. І як упав сьогодні Лєнін – так впаде завтра Янукович! Рівно 22 роки тому в Біловезькій Пущі підписали угоду про розвал Совєцького Союзу. Cимволічно, що саме цього дня було затверджено стяг Евросоюзу – в українських національних кольорах! Вчора тут був третій президент Грузії Михаїл Саакашвілі говорив, що наш Евромайдан – це початок не тільки нової української европейської держави, а початок розвалу большевицької імперії!” – заявив зі сцени на Майдані Незалежности лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок 8 грудня 2013 року.

Очільник націоналістів наголосив, що народне оточення урядових споруд – це Революція Гідности. Олег Тягнибок підкреслив, що події, які нині відбуваються в Україні, – це лише початок незворотних змін держави.

“Маємо розуміти: якщо нині ми їх не дотиснемо – вони українців перетворять у кріпаків, а нашу землю продадуть! Маємо підтягувати всіх друзів, знайомих для блокади стратегічних об’єктів. Хочу подякувати всім хлопцям і дівчатам, які сьогодні облаштовують блокпости – це правильна справа. Ми змусимо цю владу враховувати інтереси народу!”, – відзначив лідер націоналістів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh