Новини

Як правильно вибирати колготки

Від того, наскільки правильно підібрані колготки, залежить як термін їх служби, так і те, привабливо чи будуть виглядати ноги жінки. Для того щоб вибір виявився правильним, дотримуйтесь кількох простих порад.

Щільність і розмір колготок

Розмір – те, з чого починається вибір. Як і інший одяг, колготки випускаються на фігури певних стандартів. Помилкою буде вважати, що розмір не так важливий – все одно розтягнуться чи не будуть тиснути. Це не дитячі колготи, основне завдання яких – зігрівати. Колготки меншого, ніж потрібно, розміру доставлять дискомфорт, будуть сповзати, а постійне підтягування призведе до появи стрілок. Ті, розмір яких більше, ніж потрібно, натягуються вище талії, а під колінами і на щиколотках збираються в складки і роблять ноги некрасивими. Тому радимо звернутися до спеціалістів магазину Kolgot kolgot.net/, які допоможуть вам підібрати колготки по розміру. Доставка товару здійснюється по всій території України.

Для позначення розміру застосовуються дві системи: латинську (XS, S, M, L, XL) та арабську (від 1 до 6), при цьому в обох випадках цифри позначають співвідношення зросту і ваги:

  • 1 (XS) – підійде жінкам вагою до 55 кг і зростом до 160 см;
  • 2 (S) – до 70 кг, до 170 см росту;
  • 3 (М) – до 75 кг, зріст до 175 см;
  • 4 (L) до 85 кг вага і до 185 см зростання;
  • 5 і 6 (XL) вище 185 см і більше 85 кг.

На упаковках хороших колготок вказуються параметри: таблиця зросту і ваги, перетин яких покаже ваш розмір. Якщо точно його визначити не виходить, краще взяти трохи більший – маленькі швидше рвуться, а на нозі сидять гірше. Існують ще й безрозмірні моделі, але заздалегідь точно визначити, як вони будуть сидіти на вашій фігурі, не вийде.

Визначення щільності колготок

На кожній упаковці крім розміру друкуються дані про щільність, вимірюваної в денах (DEN або den). Чим вище цей показник, тим колготки щільніше.

Всього існує кілька типів щільності:

  1. 5-10 DEN – ультратонкі, найтонші, походять для спекотної пори року і різних заходів. На ногах майже непомітні, більше вважаються даниною хорошому тону. Швидко рвуться, непрактичні, але ідеально підкреслюють ноги.
  2. 10-15 DEN – тонкі, також майже непомітні, підійдуть для спекотної погоди, використовуються для повсякденного носіння, в основному зі світлим одягом.
  3. 20-40 DEN – середні, використовуються найчастіше. Носяться як навесні-восени, так і прохолодним літом. Представлені широким вибором кольорів і малюнків, підходять для щоденного використання.
  4. 50-200 DEN – щільні, для холодної погоди, довговічні і можуть носитися не один сезон. До складу входять шерсть і бавовна, їх вартість вище, ніж у колгот меншої щільності, але вони відмінно захищають ноги від холоду.

Слід пам’ятати, що щільність не впливає на прозорість колготочної тканини.

Бажаємо вам вдалих покупок!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України