Спорт

Як правильно вибрати засіб для похудання

Щоб схуднути, люди приймають вітаміни, мінерали, харчові добавки та інші засоби для зниження ваги. Чи не небезпечні вони і як їх правильно вибрати?

Мінерали і вітаміни

Ці речовини вважаються мікронутрієнтами з причини їх малих кількостей, які потрібні для організму. Вітаміни та мінерали потрібні нам для того, щоб перетворювати речовини з їжі в енергію, яка потрібна для життя. Більш детальну інформацію про средство для похудения ви можете прочитати на блозі про похудання re-views.com.ua.

Якщо вітамінів і мінералів недостатньо, їх потрібно брати з аптечних добавок. Не завжди в нашому раціоні присутні всі необхідні речовини. Крім того, нам потрібно більше вітамінів і мінералів, якщо:

Організм в стані тривалого стресу
Людина курить
Людина зловживає алкоголем
У людини є хронічні захворювання кишечника

Всі ці зміни вимагають більше корисних речовин, і вітамінно-мінеральне меню слід збільшувати. Але для того, щоб контролювати вагу за допомогою всіх цих добавок, необхідно пам’ятати про їх розумних співвідношеннях. Якщо якоїсь речовини надходить в організм більше норми, воно може нейтралізувати вплив іншого.

Тому дози потрібно розраховувати за допомогою лікаря.

Як правильно вибрати засіб для схуднення

Харчові добавки не завжди містять на упаковці повний склад того, що в них міститься. Тому виробник може навіть не знати про шкідливі домішки, які там містяться.

Якщо у вас є сумніви з приводу вмісту харчових добавок, які ви вживаєте, зверніться в незалежну лабораторію для аналізу цієї продукції. Інакше розрекламовані засоби для схуднення можуть принести більше шкоди, ніж користі.

Вітаміни для позбавлення від ожиріння

Деякі вітаміни рекомендуються як добавки до дієт як ефективний засіб, що сприяє схудненню. Давайте розберемося, що за вітаміни можуть разом з іншими препаратами допомогти позбутися жирових відкладень. Це вітаміни групи В.

Характеристика вітамінів групи В

Вони допомагають звільнити енергію, отриману з їжі. Ще за допомогою вітамінів спалюються жири, вони сприяють обміну вуглеводів, допомагають мозку краще працювати. За допомогою вітамінів активізуються серотонінові рецептори, які сприяють поліпшенню самопочуття, дають людині відчуття щастя, радості.

За допомогою вітамінів активізуються нервові імпульси, які передають сигнали в мозок. І ще за допомогою вітамінів активізуються процеси обміну речовин.

Коли людина перебуває в ситуації стресу, запаси вітамінів виснажуються з блискавичною швидкістю. Тому, коли людина хоче схуднути і зберегти при цьому всі корисні речовини для організму, потрібні повні дози вітамінів, а не мінімальні.

Якщо в організмі мало вітамінів, у людини слабшають м’язи, дошкуляє головний біль, турбують порушення сну, може бути знижений гемоглобін і підвищений рівень холестерину в крові.

Вітамін В1 (тіамін) – активізує вуглеводний обмін

Звідки брати В1

З м’яса, злаків, дріжджів, висівок, горіхів і бобів. Вітаміну В1 потрібно на добу 1-2 мг.

В2 (рибофлавін) – активізує жировий, вуглеводний і білковий обмін, а також допомагає проникнути в кров кисню.

Звідки брати В2

З молока, хлібних виробів грубого помелу, зелених салатів, горіхів, яєць. Досить буде від 1 до 4 мг вітаміну В2.

В3 (ніцінамід) – допомагає їжі перетравлюватися і перетворюватися на енергію

Звідки брати В3

З м’яса, риби, бобових, овочів зеленого кольору. Досить буде від 13 до 22 мг вітаміну В3.

В5 (пантотенова кислота) – сприяє тому, що енергія вивільняється з їжі, а також холестерину і гормональних препаратів.

Звідки брати В5

З м’яса, пшениці (пророщених зерен), горіхів, насіння, молока. Від 5 до 10 мг буде достатньо в день вітаміну В5.

В6 (піридоксин) – активізує вироблення серотоніну і дофаміну, необхідних для виробництва енергії. Піридоксин сприяє більш активній роботі печінки і естрогенів обміну, допомагає полегшити симптоми при ПМС.

Звідки брати В6

З овочів, м’яса, бобів, печінки. Вітаміну В6 буде достатньо від 25 до 30 мг для поліпшення загального самопочуття, а для того, щоб зняти симптоми ПМС, потрібно від 50 до 100 мг.

В12 (ціанкобаламін) – допомагає виробленню червоних кров’яних тілець, активізує синтез ДНК, зміцнює нервові волокна і допомагає їм рости

Звідки брати В12

Його джерела – риба, молоко, м’ясо, яйця. Для щоденного прийому потрібно від 50 до 100 мг.

Щоб вітаміни групи В краще засвоювалися, необхідно приймати ще й фолієву кислоту. Це буде сприяти схудненню без втрати корисних речовин, якщо ви сидите на дієті.

Підтримання чоловічого здоров’я, а саме: нормальне функціонування передміхурової залози, сперматогенез, гормональний баланс забезпечують вітаміни для чоловіків після 30.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України