Техно

Як правильно вибрати причіп для легкового автомобіля

Розробляти причепи для легкових автомобілів на виробництвах стали ще в п’ятдесятих роках двадцятого століття. З тих пір пройшло більше ніж півстоліття, але причепи залишилися все-таки досить популярним пристосуванням для автомобілів.Це навіть не дивує, оскільки з причепом у вас є можливість перевезення негабаритних і важких вантажів. До того ж причепи досить легко розвантажувати і завантажувати. Тому, причепи для легкових машин можна вважати дуже корисним винаходом, яке було створено для того щоб полегшити життя автомобіліста. Перед купівлею причепа вам не завадить поцікавитися, які ціни на запчатини. На сторінці сайту Sms-t.ru в розділі “Источник по запчастям” ви знайдете різних виробників напівпричепів, таких як BPW, GIGANT, SAF, HYVA, HALDEX і так далі. Консультанти магазину допоможуть вам у виборі запчастин і визначать ціну на них.

На сьогоднішній день на автомобільному ринку можна знайти великий асортимент причепів, але для того щоб зробити єдино правильний вибір при їх покупці потрібно враховувати деякі нюанси.

По-перше, відразу зверніть увагу на розміри причепа. Він повинен відповідати габаритам вашого автомобіля і легко поміститися в гаражі.

По-друге, необхідно підібрати причіп так, щоб ширина його коліс були ідентичною ширині коліс авто, на якому він буде використовуватися. Такий маневр допоможе Вас з легкістю поставити машинне колесо замість колеса на причепі, якщо з ним щось трапиться.

По-третє, потрібно правильно вибрати тип підвіски причепа, яка може бути резино-джгутовою і ресорною. Це робиться в залежності від експлуатаційних умов. Найчастіше для перевезення важких вантажів використовують ресорну підвіску. Для перевезення легких речей вибирають резино-джгутові підвіски, які надають причепові плавність ходу і знижують вібрації на нерівних дорогах. Також уважним чином виберете шини для зимової експлуатації.

По-четверте, при покупці причепа зверніть увагу на надійність його конструкції. Якщо він має слабку конструкцію, то він запросто може розчепитися і стати причиною аварії на дорозі.

По-п’яте, після покупки, Вам доведеться відправитися в місцеве відділення ДАІ для того щоб поставити причіп на облік і отримати на нього технічний талон. Без такого талона та реєстраційного номера Вас запросто можуть оштрафувати на дорозі, так як така експлуатація даного пристосування забороняється.

Ось, власне, і всі рекомендації з приводу вибору причепа. Не потрібно до цього ставитися, як до чогось щось не серйозному. Адже з його допомогою Ви будете перевозити вантаж, необхідний Вам, так що потрібно переконатися в тому, що причіп Вам підходить на всі сто відсотків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.