Новини

Як організувати пікнік на дитячий день народження під Києвом: поради

Де збиратися, що є, у що грати, як бути з дощем, що продумати заздалегідь і інші поради про те, як влаштувати день народження на природі.
Я народилася на початку листопада і завжди заздрила тим, у кого день народження влітку. Так, багато друзі та однокласники роз’їжджаються по бабусям і морях, зате з тими, хто ще не виїхав або залишився на літо в місті, можна влаштувати чудовий літній день народження – з пікніком, активними іграми, з біганиною по траві, зі свіжими фруктами і овочами на ласкавому сонці.

Все це чудово звучить, але будь-який пікнік в парку або заміський свято на дачі вимагає продуманої підготовки. Ми постралаися скласти докладний посібник і написали, як зазвичай роблять це у фірмі Лісотель. На сайті http://lisotel.com.ua/ru/services/detskie-prazdniki/ ви можете дізнатися більш детальніше про пропозицію фірми. Неодмінно залишайте коментарі і діліться своїми знахідками, порадами та варіантами.

Як влаштувати день народження в парку або на природі

1. Вибрати місце

Провести день народження в жвавому парку ближче до центру міста (щоб всі змогли туди легко дістатися) або виїхати за місто, зібравши друзів на свято в перевіреному і тихому місці? Все залежить можливостей вашого пересування (на метро, ??електричці, автобусі або на автомобілі), віку запрошених дітей і того, чи хочете ви спокою або готові святкувати в жвавому місці.

2. Вибрати час

Найкраще виїзд на природу з нагоди свята планувати на вихідні дні. Хоча часто всі запрошені – з маленькими дітьми і можуть приїхати в будній, коли народу всюди поменше, але краще орієнтуватися на вихідний.

З погодою вгадати дуже важко. Метеослужби можуть дати точний прогноз на три дні вперед, не далі, а прогноз на місяць – справа приблизне. Перевіряйте кожен день зміни в прогнозі, і якщо бачите, що довгий час на ваш вихідний випадають затяжні дощі, гроза або ураганний вітер – постарайтеся перенести свято на інший день. Що робити – якщо все-таки пішов дощ? Про це я розповім далі.

3. Що їсти і пити

Готова ресторанна їжа з доставкою або овочі-фрукти з дому – варіантів того, чим пригощати друзів і близьких на пікніку, дуже багато:

  • Можна домовитися з місцевим кафе в парку про невеликому фуршеті на траві і замовити заздалегідь визначену кількість їжі до свята
  • Можна замовити їжу з доставкою додому та відвезти її на пікнік або попросити кур’єра приїхати на найближчу від парку станцію метро і перехопити. Що замовляти – ви знаєте краще. Потрібно виходити з вашого бюджету, смаків, кількості осіб і середнього віку запрошених дітей. Для дітей і дорослих може бути різне меню, але будьте готові до того, що малюки захочуть спробувати дорослі страви
  • Можна приготувати їжу вдома. Зазвичай, я так і роблю. Закуповую овочі, фрукти, заздалегідь їх мою і ріжу, укладаючи в пластикові контейнери. Нарізаю сир та інші продукти, які краще загортати у фольгу. Готую окремо заправки для салатів або соуси для овочевих паличок. Купую нарізаний хліб і все, що не вимагає приготування на вогні і в духовці. Звичайно, якщо ви плануєте зависнути на природі на 4-6 годин, краще подбати про головне страві, тому що на свіжому повітрі все точно проголодаются. Хтось смажить шашлики, хтось привозить з собою пироги з сиром, хтось варить плов

діти святкують у лісі

4. Як прикрашати

Поляну для пікніка прикрашати – окреме задоволення. Запрошуйте декоратора з готовими рішеннями і «реквізитом» або придумуйте все самі. Ось кілька ідей, які мені подобаються:

  • Довгі, різнокольорові атласні стрічки, розвішані на низьких гілках дерева. Вони дуже красиво «літають» на вітрі, виходять чудові фотографії
  • Пишні і легкі кулі з різнобарвною рисового паперу. Як їх робити, можна подивитися ось тут
  • Шматки різнобарвної тканини, безладно розвішані на гілках і розкладені на траві
  • Якщо свято намічається в вечірній час, можна взяти кілька гірлянд, які працюють не від мережі, а від батарейок. Лампочки створять неповторну атмосферу чарівництва і затишку
  • Великі дерев’яні літери «З днем ??народження» або з датою народження малюка, можна замовити або взяти в оренду
  • Дивна, але цікава ідея прикрасити пікнік на природі свіжими квітами
  • Дуже гарний варіант – свічки. Далеко від дітей, пледів, дерев і всього, що може випадково загорітися
  • Можна заздалегідь скласти журавликів, літачки або квіти в техніці орігамі або запропонувати зробити це гостям, розвішуючи фігурки по ходу свята
  • Паперові ліхтарики, повітряні кулі та інші легкі, недорогі штуки, які можна розвісити на гілках

5. У що грати

Тягніть в парк всі активні ігри – м’ячі, бадмінтон, фрісбі, скакалки та інші спортивні ігри, в які не пограєш будинку.

Підійдуть всі ігри для компанії – «море хвилюється раз», картопля, вишибали, «тихіше їдеш далі будеш», догонялки і їх варіації.

У жаркий день можна надути маленький басейн, взяти іграшки для піску і води, водні пістолети. В цьому випадку потрібно бути готовим до мокрих з голови до ніг дітям.

Краще, щоб іграшок типу м’ячиків, машинок, звірят, мильних бульбашок – було багато. Попросіть друзів з дітьми привезти частина іграшок, решта беріть самі. Тоді не доведеться розбороняти забіяк трирічних і шукати заняття тим, кому не вистачило іграшок.

Брати краще яскраві і досить великі іграшки, щоб вони не загубилися в траві.

Дорогі і улюблені іграшки залиште вдома. Прикро буде, якщо вони забрудняться в землі, загубляться або зламаються від розвеселити дитячої компанії.

Нещодавно ми публікували кілька класних статей про те, у що можна грати на природі і на дачі.

А ще вам точно сподобаються ігри та заняття для всієї родини в статті «105 ідей того, як зробити це літо незабутнім.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України