Як можна вийти без крові, якщо стільки українців пролили свою кров?

“Янукович у Сочі. Біля Цуму сконцетрувалися тітушки. Бандформування “беркут” активізувалося – відбувається певне перегрупування. Сотні “Правого сектору” висуваються на барикади. Враження: перемир’я сьогодні може закінчитися. 

Всім командирам “ПС” в областях – привести підрозділи у стан повної бойової готовності.” – заявив лідер “Правого Сертору” Дмитро Ярош. 

Тим часом на Майдані і надалі продовжується “Банду-банду-банду!”. “Треба вийти без крові, мирними прозорими переговорами” – заявляють опозиціонери. 4 смерті, сотні поранених, сотні зникли безвісті, маса людей переслідуються та катуються, а вони хочуть вийти без крові.

Як можна вийти без крові, якщо стільки українців пролили свою кров?

Для довідки. В Боснії Віче не проводять. Порівняйте результати.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

3 коментарі

  1. Черкащанин

    Кровь реализует югославский сценарий на Украине.

  2. Дмитро Ярош – шизофреник! Как и многие на майдауне… Еще высоцкий писал: “Настоящих буйных мало…”, а последние собрались на майдауне. Им никто уже не поможет, их можно или изолировать от людей , или уничтожить…

  3. Григорий

    Допоможіть онкобольным детям, если вам не безразлично будущее Украины, а вам провокаторам из майдана, хватит прикрываться психами,вроде Черновил, симулянтом Булатоваым. пацаном, который вместо школы разбирает взрывчатку и многими другими, ПОЗОР.

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh