Авторські статті

Як можна вийти без крові, якщо стільки українців пролили свою кров?

“Янукович у Сочі. Біля Цуму сконцетрувалися тітушки. Бандформування “беркут” активізувалося – відбувається певне перегрупування. Сотні “Правого сектору” висуваються на барикади. Враження: перемир’я сьогодні може закінчитися. 

Всім командирам “ПС” в областях – привести підрозділи у стан повної бойової готовності.” – заявив лідер “Правого Сертору” Дмитро Ярош. 

Тим часом на Майдані і надалі продовжується “Банду-банду-банду!”. “Треба вийти без крові, мирними прозорими переговорами” – заявляють опозиціонери. 4 смерті, сотні поранених, сотні зникли безвісті, маса людей переслідуються та катуються, а вони хочуть вийти без крові.

Як можна вийти без крові, якщо стільки українців пролили свою кров?

Для довідки. В Боснії Віче не проводять. Порівняйте результати.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Дмитро Ярош – шизофреник! Как и многие на майдауне… Еще высоцкий писал: “Настоящих буйных мало…”, а последние собрались на майдауне. Им никто уже не поможет, их можно или изолировать от людей , или уничтожить…

  2. Допоможіть онкобольным детям, если вам не безразлично будущее Украины, а вам провокаторам из майдана, хватит прикрываться психами,вроде Черновил, симулянтом Булатоваым. пацаном, который вместо школы разбирает взрывчатку и многими другими, ПОЗОР.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.