Новини

Як і яке вибрати кільце с цитрином для жінки?

Цим питанням задавався, хоча б раз в житті, кожен. Адже кільце – універсальне прикраса, його носять і чоловіки, і жінки, його дарують коханим і близьким людям. І вибрати таке ювелірна прикраса не так просто. Виникає багато питань і сумнівів, оскільки така покупка робиться не на один день, та й коштує недешево.
Ми хочемо дати вам кілька порад, які допоможуть визначитися з вибором.

Яке кільце купити – залежить від того, де його будуть носити

По-перше, велике значення має мета, з якою ви купуєте кільце – щоб носити кожен день, або для особливих випадків під вечірнє вбрання. Якщо ви будете його носити щодня, то вибрати краще класичний, більш стриманий варіант. Діловий дрес-код не сприймає носіння занадто яскравого кільця з великим каменем, а також носіння в денний час діамантів. Вивчивши каталог ювелірних каменів на нашому сайті Онікс https://oniks-online.com.ua/categories/rings/kamen-is-tsitrin/ ви також можете звернути увагу в характеристиках товару про те, при якій життєвій події варто носити даний ювелірний виріб.

Залежно від того, як і де ви будете носити кільце, воно повинно добре поєднуватися з вашим одягом і бути доречним в конкретній ситуації. Як вечірній варіант, підійде велике кільце з цитрином з інтернет-магазину Онікс, з великим каменем або ж з поєднанням абсолютно різних каменів.

Прикраси повинні поєднуватися між собою!

Другий, теж дуже важливий момент – ювелірні вироби повинні гармонійно поєднуватися між собою. Якщо ви вирішуєте, як вибрати кільце правильно, слід подумати, які у вас вже є прикраси. З чим ви будете носити кільце, яке збираєтеся придбати? Якщо ваші прикраси (сережки, підвіски і так далі) з дорогоцінними каменями, то підбирайте кільце з тими каменями, які будуть гармоніювати з уже наявними. Не забувайте і про колір самого металу – якщо ваші прикраси, наприклад, з білого золота, то й кільце краще буде виглядати з такого ж металу. А якщо ваше кільце з білої кераміки – модний сьогодні тренд? Або ви вибрали не менш модне сьогодні супертвердих графітового кольору вольфрамовое колечко? Відтінки і декор на кільцях «зобов’язують»: все що виходить за рамки «простого кільця-обідка», має бути обіграно з урахуванням загального стилю одягу і її колірного рішення.

Часто буває, що куплене абсолютно спонтанно прикраса (просто сподобалося!) Потім роками «припадає пилом» в скриньці. Наприклад, ви знаєте, з чим би стали носити ось таке, дуже оригінальне, але вибивається зі звичних стандартів колечко-ящера? 🙂

Декоративні елементи обраного кільця можуть виявитися неміцними

Якщо вам подобаються кільця з каменем, то при виборі зверніть увагу на те, що не всі камені однакові по своїй міцності. До дуже міцним відносяться діаманти, сапфіри, рубіни – практично всі камені, які стосуються коштовних каменів. До менш міцним камінню, які можуть і потріскати або подряпатися, якщо вдарити по твердій поверхні, відносяться багато каміння з категорії напівкоштовних, і більшість ювелірно-виробних каменів. Наприклад, опали, всі різновиди кварцу (аметист, гірський кришталь, цитрин, раухтопаз), лазурит – все це каміння на порядок менш міцні. Їх потрібно носити акуратніше, намагатися не піддавати механічних пошкоджень. Те ж стосується і кілець з емаллю – ювелірні прикраси з емаллю схильні до появи тріщин, і їх потрібно особливо дбайливо носити і зберігати.

Яке кільце купити, щоб камінь-вставка виявився досить міцним? Про це можна дізнатися з «шкали Мооса» – порівняльної таблиці міцності каменів, яку використовують ювеліри.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України