Новини

Як досягти кращих результатів в бізнесі

1Прямий спосіб досягти успіху в бізнесі, приховати себе як власника або знизити податки – використовувати найефективніші та актуальні інструменти, а саме офшори, які можна купити урозділі: заказать і отримати кваліфіковану консультацію від провідних фахівців.


Зареєструвавши компанію в офшорній юрисдикції, можна не тільки мінімізувати (а то і повністю виключити) податковий тягар, а й практично завжди, за рідкісними винятками, отримати масу додаткових переваг:

– 0% податку (безподатковий офшор) у більшості рекомендованих компаній;
– Конфіденційність володіння бізнесом;
– Прискорені і спрощені терміни реєстрації компанії;
– Відсутність валютного контролю;
– Мінімальні вимоги до ведення бухгалтерського обліку, складання звітів і аудиту;
– Широкі можливості для віддаленого управління компанією і банківським рахунком та багато іншого;
– Тільки позитивні відгуки про офшори.
Процес і етапи покупки офшорної компанії
Процес покупки офшорної компанії виглядати наступним чином
Терміни реєстрації іноземної фірми

Стати власником іноземної компанії можна всього за 20 хвилин! У разі реєстрації компанії зі своєю унікальною назвою терміни збільшуються на 1-2 тижні.
Документи для реєстрації та оформлення

У більшості випадків для покупки компанії від вас буде потрібно: скани паспортів учасників компанії і оплата.
Готові безподаткові офшори

Завжди в наявності готові (поличні) офшорні компанії, більше 150 готових компаній. Є так само компанії старше 1 року (з 2006 року), за назвою і вартістю звертайтеся в форму зворотного зв’язку на початку статті.
Офшорні зони світу

Офшорні зони світу

Список офшорів, а якщо бути точніше – список юрисдикцій є однією з різновидів вільних економічних зон. У використовуваних класифікаціях вони відносять до сервісних вільним економічних зон, їх особливістю є створення для підприємців відмінних валютно-фінансових, фіскальних умов, високого рівня банківської і комерційної секретності, а так само лояльність від державного регулювання.

Також  можна подивитися список усіх юрисдикцій (список офшорів) в яких реєструються компанії, включаючи список офшорних країн, список офшорів та офшорних зон світу, а також список інших юрисдикцій світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України