Авторські статті

Як аналітики силових структур ідентифікують протестувальників

Мова іде про використання обличчопошукових (співставлення по фотографії) програмних продуктів Google та інших програмних комплексів співробітниками аналітичних відомств МВС та СБУ, які шляхом співставлення фотографій людей, що знаходяться на Майдані Незалежності та Європейскій площі з фотографіями в соціальних мережах – намагаються ідентифікувати особу людини.

Система працює наступним чином: аналітику МВС чи СБУ приносять відео людей з Майдану Незалежності і Европейський площі, яке було відзняте за допомогою вуличних камер спостереження та камер спостереження в закладах громадського харчування.

Далі аналітик виконує кілька нескладних комбінацій і комп’ютер співставляє обличчя на відео з обличчям у соціальних мережах, звісно, якщо «об’єкт» присутній в мережах.

Але питання в тому, що вуличні камери та камери у закладах громадського харчування, які розташовані на Майдані Незалежності і Европейський площі – статичні і малоінформативні, тобто не дають детального зображення.

І тут на перший план виходить інтерв’ю з репортерами засобів масової інформації, які працюють в епіцентрі подій. Так от, під час розмов з репортерами люди відкривають обличчя з різних причин: щоб бути краще зрозумілими або через бажання бути впізнанними знайомими і таке інше. У телерепортажах якість зображення достатньо висока для того, щоб аналітики спецслужб змогли перенести стоп-кадр в спеціальні програми і співставили зображення із зображенням в різних соціальних мережах.

Після цього, під вигаданими (часто жіночими) іменами аналітики починають зав’язувати знайомства з тими, хто був ідентифікований. Після декількох незначущих речень тема переходить на події в центрі Києва і поступово підводиться до дати і місця, коли було зафіксоване зображення конкретної особи на фотографії та її реальних персональних даних, або призначається зустріч. Подібні зустрічі закінчуються або затримання, або побиттям. Листування ж залишається в історії і фіксується.

При впізнанні особи, слідчий процесуальними засобами фіксує ідентифіковану фотографію особи та процесуально закріплює переписку в чаті. А оскільки інформація отримана із ЗМІ – слідчий має право порушити і порушує справу за ознаками участі у масових заворушеннях.

Дівчата, які пригощають майданівців канапками під час інтерв’ю – також роблять послугу шпикам, оскільки – не можна їсти зі зав’язаним ротом – навіть П’ятачок не зміг.

Власне, з метою краще розгледіти маніфестантів і були прийняті “закони диктатури про шолом і маску”. Однак, новина в тому, що ці закони розроблялися під заздалегідь сплановану шпигунсько-каральну систему.

ПІК

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.