ЄС|NATO

Ізраїльська армія з’ясовує, скільки заручників ХАМАС взяв у Газу

Армія оборони Ізраїлю заявляє, що створила ситуаційну кімнату, щоб зосередитися на зборі точної інформації про ізраїльських заручників, яких утримує терористична група ХАМАС у секторі Газа.

Бойовики ХАМАС захопили невідому кількість мирних жителів і солдатів у Газу після захоплення кількох військових баз і населених пунктів.

Соціальні мережі були переповнені жахливими відео чоловіків, жінок і дітей, яких несуть на Стрип, багато з них, здавалося, зазнали жорстокого поводження. Також були опубліковані відеозаписи знятих ізраїльтян, у тому числі солдатів.

Начальник Управління персоналу ЦАХАЛу генерал-майор Янів Асор призначає Ліора Кармелі, генерала запасу, очолити команду.

ЦАХАЛ каже, що команда складе «картинку ситуації» для пошуку полонених, як солдатів, так і цивільних. Серед усіх складнощів і невизначеності необхідно якомога швидше видати надійні повідомлення.

“Деякі сім’ї вже отримали повідомлення про своїх близьких”, – кажуть в ЦАХАЛ.

Поліція та Головне командування ЦАХАЛу також створили ситуаційну кімнату для ідентифікації загиблих під час нападів за допомогою зразків ДНК, наданих родинами.

Довга черга ізраїльтян зі зниклими безвісти родичами вишикувалася біля поліцейської дільниці в центральному Ізраїлі, щоб надати слідчим зразки ДНК та інші засоби, які могли б допомогти ідентифікувати членів їхніх родин.

Єгипетський чиновник каже, що Ізраїль звернувся за допомогою до Каїра, щоб забезпечити безпеку заручників, і що начальник єгипетської розвідки зв’язався з ХАМАСом і меншою, але більш радикальною групою «Ісламський джихад», яка також брала участь у вторгненні, щоб отримати інформацію. У минулому Єгипет часто виступав посередником між двома сторонами.

Чиновник каже, що палестинські лідери стверджували, що вони ще не мають «повної картини» заручників, але сказав, що тих, кого привезли в Газу, доставили в «безпечні місця» по всій території.

«Зрозуміло, що їх велика кількість — кілька десятків», — каже чиновник, який побажав залишитися невідомим, оскільки він не уповноважений проводити брифінги для ЗМІ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України