ЄС|NATO

Ізраїль для однієї з країн хоче викупити у США вертольоти Black Hawk та модернізувати їх

Йдеться про декілька десятків гелікоптерів, які США планують найближчим часом вивести з експлуатації

Джерело: Defence Express

Аргентинське військо протягом останніх років розглядає різні плани і має пропозиції від різних компаній у напрямку посилення парку гелікоптерів цієї країни — одну з таких пропозицій Аргентина отримала від компаній з Ізраїлю, і стосується воно закупівлі вживаних американських гелікоптерів.

Річ у тім, що Сполучені Штати планують найближчим часом вивести з експлуатації одразу 51 гелікоптер UH-60L Black Hawk — через потребу в оптимізації ресурсів, а також плани з впровадження нових платформ у військо, як нагадує видання Zona Militar.

Зрозуміло, що “зайві” машини цілком можна було б реалізувати через одну з програм, яке підтримує оборонне відомство — на кшталт Foreign Military Sales (FMS) чи Excess Defense Articles (EDA), вартість однієї одиниці визначена на рівні орієнтовно 2 млн доларів.

Тож ізраїльські компанії пропонують викупити партію гелікоптерів UH-60L Black Hawk, провести капітальний ремонт, а також модернізувати машини відповідно до вимог та потреб Аргентинського війська.

Ізраїль має для однієї з країн план викупити у США вертольоти Black Hawk та модернізувати їх

На першому етапі пропонують оновити десять машин, і потім розпочати роботи над другою партією за аналогічною кількістю гелікоптерів — “щоб задовольнити оперативні потреби Управління армійської авіації на найближчі роки”.

Як відзначають у виданні, хоч сьогодні аргентинські військові та міноборони аналізують низку різних пропозицій, але інші є менш привабливими у порівнянні з ізраїльським рішенням. Скільки зрештою обійдуться Аргентині два десятки вживаних та модернізованих Black Hawk залишається під питанням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України