Авторські статті

Ізраїль почав масово депортувати українців

У мережі поширюється інформація про те, що влада Ізраїлю припинили пускати в країну громадян України. Співробітники аеропорту Бен-Гуріон відмовляють у в’їзді в країну практично всім українцям, які вилітають з Борисполя. Цю інформацію раніше підтвердила користувач з ніком Вікі Скай на своїй сторінці Facebook.

Крім того, практично такий же запис розмістив у себе в Фейсбуці Олег Ляшко, лідер Радикальної партії. «Я вимагаю від ізраїльської влади поваги до українців і Україну! Припиніть знущатися над нашими людьми», – підкреслив Ляшко. Раніше написала, що ізраїльська влада відправляють додому в країну українців. Історія киянки почалася в аеропорту Бориспіль, де її обшукали співробітники авіакомпанії Ізраїлю і не давали їй піднятися на борт літака.

Дівчина зазначила, що у неї забрали весь багаж, залишивши їй тільки гаманець, телефон та паспорт, потім її майже повністю роздягли перед посадкою і обшукали. Після цього вона все-таки прилетіла в Ізраїль, де була відправлена ще на один допит, її утримували близько 4 годин, не даючи воду і їжу. Пізніше їй відмовили у відвідуванні Ізраїлю, і киянка повернулася додому, – речі так і не вдалося знайте, але паспорт їй повернули.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України