Авторські статті

Івано-Франківська обласна рада проголосила Януковича нелегітимним главою української держави

У четвер, 20 лютого 2014 року, депутатський корпус Івано-Франківської обласної ради від імені мешканців Прикарпаття висловив недовіру громади краю В. Януковичу та визнав його нелегітимним главою української держави. Відповідний проєкт рішення зачитав голова обласної ради свободівець Василь Скрипничук.

Окремим пунктом депутати також задекларували, що виконавчий комітет Народної ради Івано-Франківської области, до складу якого мають увійти 15 осіб, підпорядковує собі усі органи виконавчої влади области й у зв’язку з цим звернулися до всіх держслужбовців, посадових осіб і громадян із закликом виконувати рішення та розпорядження виконавчого комітету Народної ради Івано-Франківської области.

Івано-Франківська обласна рада звернулася до особового складу підрозділів управління МВС та управління СБУ области із закликом переходити на бік народу та підпорядковуватися виконавчому комітету Народної ради Івано-Франківської области.

Після перерви, взятої на прохання частини депутатів, керівники управління МВС, Івано-Франківського військового гарнізону, головного управління Міндоходів области, визнаючи Івано-Франківську обласну раду представником інтересів громади, підписали спільну з головою облради Василем Скрипничуком заяву, в якій висловили готовність до спільного забезпечення порядку з метою досягнення народної довіри на території области.

Заяву відмовилися підписати головний прокурор Івано-Франківської области Олег Хряпа та начальник місцевого СБУ Андрій Кміта. Останній повідомив, що він військовозобов’язаний, жорстко підпорядкований голові СБУ та вищому керівництву, від яких не одержував наказу і дозволу на підписання такого документу.

Натомість з самої фракції Партії регіонів за особисто поданими заявами вийшли 6 із 9 її членів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.