Економіка

Конгрес Всесвітнього поштового союзу виступив на підтримку України та її поштового сектору

У Ер-Ріяді (Саудівська Аравія) пройшов четвертий Конгрес Всесвітнього поштового союзу UPU, на якому учасники обговорили низку важливих стратегічних питань, що визначатимуть майбутнє міжнародної поштової доставки. Українську делегацію на заході очолив заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Анатолій Комірний.

27 країн-членів Європейського Союзу, а також Австралія, Канада, Грузія, Японія, Монако, Молдова, Чорногорія, Північна Македонія, Норвегія, Швейцарія, Сполучене Королівство та Сполучені Штати Америки озвучили заяву про засудження російської агресії та атак на поштову інфраструктуру України.

«Укрпошта послідовно демонструє ключовий принцип Всесвітнього поштового союзу: за будь-яких умов забезпечувати безперебійну доставку. Наша держава довела всьому світу, що попри повномасштабну війну та закрите авіасполучення українці мають змогу отримувати та відправляти листи і посилки по всьому світу, мешкаючи навіть у найвіддаленіших населених пунктах країни.Сьогодні Конгрес Всесвітнього поштового союзу, який є структурним підрозділом ООН, підтримав Україну та наш поштовий сектор, рішуче засудивши воєнну агресію. В рамках цієї підтримки створено Фонд солідарності. Це дає можливість відновлювати постраждалі поштові відділення та інфраструктуру. Хочу також висловити щиру подяку 40 країнам, які виступили з заявою на підтримку нашої держави», – прокоментував Анатолій Комірний. Конгрес – найбільший орган управління UPU, що є спеціальною установою ООН і об’єднує 192 країни, 670 тисяч відділень та 5,5 мільйонів поштових співробітників. UPU є головним світовим форумом зі співробітництва у поштовій сфері та однією з найстаріших міжнародних організацій.

Під час цьогорічного конгресу основними темами також були:

  • відкриття Всесвітнього поштового союзу для широкого кола учасників поштового сектору;
  • майбутній розвиток фінансових послуг у поштовому секторі;
  • заходи для боротьби зі змінами клімату, їхній вплив на поштовий сектор.

ІV Конгрес Всесвітнього поштового союзу виступив на підтримку України та її поштового сектору

Довідково: У 2022 році члени Адміністративної ради підтримали резолюцію АР 2/2022.1 «Про сприяння та підтримку України та її поштового сектору». Крім того, керівництво UPU, PostEurop, International Post Corporation продовжують надавати підтримку Україні в умовах повномасштабного вторгнення рф. За кошти, що були надані Україні від Надзвичайного Фонду солідарності країн-донорів та Фонду підвищення якості служби UPU, Укрпошта змогла придбати обладнання для відновлення зруйнованої поштової інфраструктури та генератори для забезпечення безперебійної роботи відділень в умовах відсутності електропостачання через атаки росії на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України