Юрій Михальчишин: “Харківські угоди, які узаконили військову окупацію України російськими військами, необхідно розірвати”

Всеукраїнське об’єднання “Свобода” вважає Харківські угоди актом національної ганьби й капітуляції. Ці угоди, які були покликані начебто забезпечити нашій державі знижку в ціні на природний газ, насправді узаконили російську військову окупацію України. А ті, хто підписував і ратифікував Харківські угоди, – скоїли злочин, за який відповідатимуть перед українським народом. А зрадницькі угоди має бути розірвано”. Про це заявив 19 червня 2013 року під час обговорення законопроєкту “Про денонсацію Угоди між Україною та Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України” народний депутат свободівець Юрій Михальчишин.

Націоналіст підкреслив: Харківські угоди стали черговим актом національної геополітичної катастрофи: “Їх можна порівняти з Переяславськими угодами, відповідно до яких Україна втратила свій суверенітет. Такі угоди підписують держави, які зазнали нищівної поразки у великій війні. Отже, ми стверджуємо, що 2010 року Україна повела себе як переможена держава. А це означає, що нині узаконено окупацію частини українського Кримського півострова”.

Юрій Михальчишин наголосив, що Харківські угоди завдають суттєвих втрат бюджету України, адже кошти, які Росія має сплачувати Україні за оренду військово-морської бази, є неспівставними з реальною її вартістю: “Харківські угоди завдали суттєвих збитків національним інтересам нашої держави, адже внаслідок дії так званої “формули розрахунків” з 2020 по 2042 рік Україна не отримуватиме жодних коштів від РФ. Те, що Україна нібито має отримувати по 100 млн. доларів, є повним абсурдом, адже за оренду аналогічних баз провідні держави світу сплачують по мільярду доларів. Прикладом цього є оренда Сполученими Штатами Америки військово-морської бази Маніла на Філіппінах. Тому ми вважаємо, що ті, хто підписував і ратифікував Харківські угоди, – скоїли злочин, за який вони відповідатимуть перед українським народом. Зрадницькі угоди має бути розірвано!”.

Депутати провалили голосування за денонсацію Харківських угод. За це рішення проголосували лише 152 депутати: 3 “регіонали”, 71 представник фракції “Батьківщина”, 34 “ударівці”, 33 свободівці, 11 позафракційних та жодного комуніста.
Прес-служба Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh