Авторські статтіДіаспора

Італієць вирішив розважитися з повіями і зустрів серед них свою дружину

Коли приваблива дівчина в міні-спідниці нахилилася до вікна машини, він зустрівся поглядом зі своєю дружиною.

Видання Il Giornale Italiano повідомило про сімейний скандал по-італійськи, завершився бійкою подружжя. 49-річний чоловік відвідав злачний район Риму в надії приємно провести час із представницями найдавнішої професії. Чоловік помітив струнку і сексапільну доступну дівчину і запросив її в автомобіль. Коли приваблива дівчина в міні-спідниці нахилилася до вікна машини, він зустрівся поглядом зі своєю дружиною. Невірний чоловік виявив серед повій свою дружину, що стало величезним сюрпризом для обох.

Як з’ясувалося, напередодні чоловік попередив свою половинку, що проведе вечір з друзями, а сам вирушив на пошуки легкодоступною любові. Домовита дружина ж вирішила не втрачати час і заробити на панелі. Виявилося, що вона вже давно поправляла своє фінансове становище додатковим заробітком.

Здивування подружжя змінилося на гнів, вони почали голосно лаятися. Незабаром словесні аргументи вичерпалися і милі перейшли до бійки. Скандал по-італійськи був настільки гучним, що перехожі звернулися за допомогою в поліцію. Правоохоронцям знадобилося час, щоб втихомирити сімейну парочку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України