Авторські статтіДіаспора

Італійський бренд Diesel зняв рекламу із українською моделлю

Дівчина вже встигла попрацювати із такими брендами як Valentino, Balenciaga. Для зйомок модель загримували – у відео вона вдається до хірургії, щоб зменшити свій ніс. Go with the flaw (“Йди за недоліками”) – став слоганом рекламної кампанії.

Італійський бренд Diesel представив друге відео з рекламної серії під гаслом Go with the flaw (Йди за своїми недоліками). Про таке повідомляє “Новое время”.

На першому відео можна побачити кілька історій молодих дівчат і хлопців, які мають дрібні недоліки, але не соромляться їх, а навпаки – підкреслюють їх і виставляють на показ. Відео частково знімали в Україні. Зокрема, на кадрах можна дізнатися недобудований міст на Подолі, в супермаркеті, де моделі купують українські продукти тощо.

Друге відео – продовжив концепцію того, що соромитися власних недоліків не потрібно, саме вони роблять нас такими, які ми є. “Flaws slways win (“недоліки завжди виграють”)”, – йдеться в кінці ролика.

Перший ролик знімав французький режисер Франсуа Руссель в Києві. У другому ролику в ролі головної героїні знялася українська модель Валерія Караман.

22-річна Валерія Караман народилася в місті Бендери (Молдова) і в дитинстві переїхала в Херсон. У 14 років почала працювати в Нью-Йорку. Співпрацювала з такими брендами як Valentino, Balenciaga, Loreal.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України