Авторські статтіДіаспора

Італійська поліція полює на контрабанду українських перевізників

Італійська поліція регулярно зупиняє “бусики заробітчан”, які не мають відповідної міжнародної ліцензії, завантажені товарами без опису та акцизів та штрафують у розмірі до 5 000 євро.

Патруль поліції Polontrada у Varallo зупинив звичайний білий фургон, із багажним відділенням, заваленим сумками і коробками, якими українці в Італії пересилають подарунки своїм родичам в Україну. Їх ще називають «furgoni delle badanti» – фургони доглядальниць, за основною професією, якою зайнято українських мігрантів.

Цей вид перевізницьких послуг, який вже роками є частиною життя заробітчан, тим не менше є нелегальним оскільки кур’єри не зареєстровані у жодному реєстрі, і не є представниками легальних спеціалізованих компаній. Фургони перевозять багаж не описаний, без супроводжуючих документів тому увесь сервіс перевезень бусиками є популярними, але у рівній мірі нелегальними, тому часто стають об’єктами контролю італійської дорожньої поліції.

9 вересня в місті Сакро-Монте “Полстрада” зупинила і оштрафувала водія одного із бусів, під час того, як водій майже закінчив об’їзд клієнтів та збір пакунків. На українця наклали штраф у розмірі 2000 євро, який водій сплатив готівкою.

Цей випадок не є поодиноким. Та, мабуть, бізнес кур’єрів є прибутковим і необхідність періодичної сплати штрафів передбачено в бізнес –балансі, і покривається із прибутку. За такий вид порушення закону італійське законодавство передбачає штраф від 2 до 5 тисяч євро та, в деяких випадках, адміністративний арешт транспортного засобу.

Крім того, українські буси перевозять відверту контрабанду, як то продукти харчування, алкоголь та тютюнові вироби. За деякими авторитетної газети Il Sole 24 ore,  італійський ринок нелегального продажу цигарок на 30% постачається із України.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.