Італійці та діаспоряни допоможуть створити реабілітаційний центр на Буковині

Реабілітаційний центр на Буковині планують відкрити на базі центральної районної лікарні. Працюватиме центр для дітей з обмеженими фізичними можливостями від перших днів життя і до  16 років. Благодійники обіцяють посприяти і у забезпечені медикаментами.

Таких діток як Валентин в Україні 4. У нього рідкісна вроджена генетична хвороба. Зовні він не відрізняються від решти однолітків, однак у нього збільшений цукор, проблеми з зором, та ниркова недостатність. Для підтримки його життя та здоров’я потрібно препарат якого немає в Україні. Вартість його за кордоном близько 400 євро за упаковку.

Реабілітаційний центр планують відкрити і в Заставні. На базі  районної лікарні. У підвальному приміщенні, де зараз фізіотерапевтичний кабінет.

За словами Софії Остаповий, дитячого невропатолога заставнівської ЦРЛ, з кожним роком дитяча інвалідність збільшується. Показники ростуть. При народженні дітей немає можливості виходжування дітей маленьких, які народилися з малою масою тіла.

Все необхідне обладнання надасть  Благодійна організація «Надія».

Гайтано Туріні, президент благодійної асоціації «Надія» з Італії каже: «Наша ціль допомагати дітям сиротам, дітям інвалідам та їхнім батькам. Тому хочемо допомогти – відкрити реабілітаційний центр для дітей у Заставні. В нашій практиці вже таке є. У Туреччині ми відкрили 2 педіатричні клініки та 5 шкіл. Не тільки реабілітаційний центр відкриється, а й буде допомога пологовому будинку місцевої районної лікарні».

Спрямувала волонтерів з Італії саме на Заставну президент культурно-християнського благодійного центру Анжела Шевчук. Жінка вже багато років проживає в Італії, а протягом 16, допомагає діткам з Заставни, звідки сама родом.

Анжела Шевчук – президент асоціації “разом” допомагає медикаментами, обладнанням.

Попередньо планують, що реабілітаційний центр запрацює вже з початком нового року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eight − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh