Італія запропонувала запровадити квоти на заробітчан

Голови держав і урядів 16 країн ЄС зібралися в Брюсселі на неформальній зустрічі щодо біженців. На неформальному саміті Італія запропонувала лідерам Європейського союзу розроблену нею «Європейську багаторівневу стратегію міграції», спрямовану на регулювання потоків біженців.

Про це повідомляє DW.

Глави держав і урядів 16 країн ЄС зібралися в неділю, 24 червня, в Брюсселі на неформальній зустрічі щодо біженців напередодні саміту Євросоюзу 28-29 червня. У документі, що складається з 10 пунктів, Італія пропонує, щоб для кожної з країн ЄС були запроваджені квоти на економічних мігрантів, та в разі відмови від їх прийому адресне фінансування з бюджету ЄС має бути зрізане.

Також у Римі вважають, що заявку про надання притулку має розглядати країна в’їзду здобувача. «Кожен, хто в’їжджає в Італію, опиняється в Європі», – підкреслюється в італійській стратегії.

Її автори також наполягають на спільній відповідальності ЄС за врятованих на морі. Крім того, Італія вважає, що спеціальні центри з прийому мігрантів повинні розташовуватися не тільки на території Італії та Іспанії, а й у інших державах європейського співтовариства.

Нагадаємо, до початку неформального саміту лідерів країн Європейського союзу у Брюсселі учасники не змогли узгодити єдину позицію з питання міграційної кризи.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh