Духовне

«Італія є солідарна з Україною», – Президент Італійської Республіки до Глави УГКЦ

24 вересня учасники Пленарної асамблеї Єпископських Конференцій Європи (ССЕЕ) зустрілися з Серджо Маттарелла, Президентом Італійської Республіки. У своєму слові до представників європейських єпископатів Президент Маттарелла наголосив на особливій місії Церкви у сучасній Європі: «єднати різні народи заради спільного блага людства».

«Італія є солідарна з Україною», – Президент Італійської Республіки до Глави УГКЦ

«У сучасному світі дуже часто є спокуси думати, що вже здобуто мир, утверджені права людини, в тому числі релігійні, і що ми живемо у відкритому та толерантному суспільстві. Однак ми знаємо, що у багатьох країнах і сьогодні релігійні почуття використовуються для протистоянь, намагаючись оправдати різного роду дискримінації», – наголосив Маттарелла. За його словами, цивілізаційність Європи повинна проявитися у соціальній, політичній, економічній та освітній сферах.  І в цьому важливу роль повинні відіграти релігійні лідери, «спонукаючи до суспільного дискурсу та пробуджуючи приспані почуття людей».

Читайте також: «Європа хвора на втому. Потрібно повернутися до візії її засновників», – Папа Франциск до учасників ювілейної зустрічі ССЕЕ

Спілкуючись з президентом Італії, Блаженніший Святослав подякував йому за гостинність до сотень тисяч українців, які живуть та трудяться в Італії, та підтримку для України у протистоянні російській агресії. Серджо Маттарелла наголосив, що українці є дуже цінною національною спільнотою для італійського народу. «Я знаю біль вашого народу, який страждає від війни на Сході України, спровокувавши масову еміграцію ваших громадян. Італія є солідарна з Україною», – запевнив Маттарелла.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України