Новини

IT Step: курси програмування в Києві для дорослих та дітей

Професії, які стосуються ІТ-технологій, вважаються перспективними та прибутковими. Саме тому чимало батьків записують дітей у гуртки з програмування. Опанувати нову спеціальність можуть люди й у дорослому віці. Для цього потрібно пройти інтенсивне навчання. Академія IT Step пропонує ІТ курси в Києві. Компанія працює понад 20 років, та впроваджує передові методи навчання для дітей, підлітків та дорослих.

Курси програмування для дорослих: які перспективи відкриває навчання

Сучасні технології та підхід до системи освіти дозволяють швидко та просто опановувати нові професії. IT Step пропонує курси програмування в Києві, які допоможуть дорослим людям здобути знання у сфері комп’ютерних технологій та програмування. Курс розроблений таким чином, що підійде для кількох категорій користувачів. Наприклад, навчання дозволить змінити роботу на кардинально новий вид діяльності. Для цього потрібно мати певний рівень знань.

Курси ІТ пропонують навчальні програми для початківців. Під час занять студенти проходять теоретичну основу та виконують практичні завдання. Це дозволяє отримати практику для виконання майбутніх робочих завдань самостійно. Компанія пропонує сучасне обладнання, зручні робочі місця, практичну роботу з реальними проєктами, створення власного портфоліо протягом навчання.

Які знання та навички отримують студенти на курсах IT Step

Навчальна програма, яку пропонує компанія, базується на всебічному опануванні майбутньої професії. Після завершення курсу студенти отримують теоретичні знання та практичні навички:

  • Створення власних сайтів, мобільних застосунків та розробка мобільних ігор.
  • Діяльність з серверною частиною застосунків та сайтів: організація роботи програм, сайтів, передача інформації через зручну навігації.
  • Проєктування баз даних різного ступеня складності, автоматизація роботи з базами даних.
  • Розробка програм на Java, прискорення роботи мобільних додатків.
  • Застосування хмарних технологій: використання можливостей Microsoft Azure та впровадження нових технологій у власні проєкти.

Вагому увагу на курсах програмування приділяють роботі в команді. Чимало людей вважають, що ІТ-професії — це індивідуальна робота, проте це не зовсім так. Значна частина успіху в поставленому завданні полягає у вмінні співпрацювати в одному проєкті, правильно ділитися думками та розуміти колег.

Навчання у школі IT Step проводиться тричі на тиждень. Більше про програму, вартість та способи оплати вдасться дізнатися на офіційному сайті компанії. Там можна залишити заявку на проходження курсів у школі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.