Новини з Австрії

ІТ-фахівець з Австрії замовив у даркнеті за 10 тисяч євро вбивство своєї колишньої дружини

Великий успіх для інтернет-фахівців австрійської поліції. У співпраці з кількома відомствами кіберполіцейські спіймали підозрюваного у вбивстві на замовлення і запобігли злочину, заарештувавши злочинця всього за день до запланованої акції.

На початку березня австрійська влада була проінформована Інтерполом Манчестера про можливе замовне вбивство в даркнеті. Повідомляється, що ІТ-фахівець (53 роки) заплатив у даркнеті 10 000 євро за смерть своєї колишньої. Злочин був запланований на 1 травня у Нижній Австрії. Слідчі та наглядові заходи, зокрема таємні кібер-розслідування у даркнеті, призвели до арешту підозрюваного 30 квітня.

З того часу колишній ІТ-гуру, який створив все програмне забезпечення для земельних та федеральних кримінальних служб у Німеччині, обертався у найвищих колах та мав знайомства з міністрами, перебуває під вартою у Вінер Нойштадті та заперечує всі звинувачення. Він просто хотів «грати в комп’ютерні ігри якомога реалістичніше». У будь-якому випадку, на відомого адвоката у кримінальних справах Манфреда Арбахера-Штегера чекає важка робота на суді присяжних у Нойштадті 21 листопада.

Міністр внутрішніх справ Герхард Карнер нагородив 40 слідчих Федерального управління кримінальної поліції, Земельного управління кримінальної поліції та Земельного управління із захисту конституції та боротьби з тероризмом Нижньої Австрії, Управління спецназу (DSE) та співробітників відділу спеціальних операцій з запобігання замовленням. »(ERSOU) із Великобританії. Усього в операції було задіяно 130 слідчих.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України