Новини

Історія подарунків в Україні

Історія подарунків в Україні

Отримати та подарувати подарунки люблять абсолютно всі. Це момент, коли ви або ж вам зроблять приємно близькі для вас люди. Та дана традиція з’явилась досить давно і тому вона настільки закоренилась в нашому житті. Розберемо більш детально, як зародилась ця традиція та яка історія створення подарунків в Україні.

Звідки зародилась традиція дарувати подарунки

Ритуали вручення подарунків тягнуться ще з давніх-давен. Вчені помічають, що навіть серед братів наших менших можна помітити, що вони приносять один одному їжу і завдяки цьому формується довіра між ними. Особливо це помічається у стаях.

Якщо подивитись на історію подарунків у світі та процедуру її появи, то вона зародилася ще в Стародавньому Єгипті. Найбільш часто дарували наступні такі подарунки як:

 • намисто;
 • миски;
 • гребені;
 • прикраси;
 • побутові речі;
 • меблі і т.д.

Всі подарунки дарували з визначеною метою, але більшість з них були елементами захисту при переході померлих в потойбічний світ. Тому мертвим дарували різні предмети, що могли б допомогти в потойбічному світі. Саме з метою полегшення життя іншим і створилася традиція дарування подарунків.Історія подарунків Звідки зародилась традиція дарувати подарунки

Коли ми говоримо про подарунки в Україні, то перші періоди історії на які ми звертаємо увагу, це часи Київської Русі. В цей час подарунки несли деякий сакральний сенс та вважалися проявом доброти. В численних казках можна помітити, що вищі сили дарують різного роду подарунки. Наприклад, є оповідання про ніж, на якому проявляются краплинки крові в момент, коли його власник потрапляє в біду. Також часто дарували:

 • зброю;
 • предмети побуту;
 • різні незвичні речі (заморські дари);
 • речі зроблені своїми руками (намисто, глечики і т.д.).

Також на Русі був відомий синонім до подарунку, котрий використовується і в сьогоденні. Це слово гостинець, що похідне від слова гість. За звичками тих часів приходячи в гості треба нести з собою подарунок, а власники будинку мають добре частувати тих, хто прийшов з гостинцем.

Сучасні подарунки

Сучасні подарунки

Сьогодні асортимент подарунків суттєво змінився. Практично кожен може купити та подарувати що завгодно. Доступні різновиди подарунків часто можуть викликати навіть помутніння при пошуку найкращих видів гостинців. Найбільш популярними в сучасному свиті подарунками вважаються:

 • різного роду техніка (телефони, ноутбуки, побутова техніка);
 • іграшки (якщо подарунок має отримати дитина);
 • гроші (вважається банальним подарунком, однак особливо на весілля це гарний презент);
 • предмети, що пов’язані з хоббі людини.

Останні підібрати доволі важко, але це спосіб проявити унікальність до побажань дорогої для вас людини. Наприклад, якщо ваш товариш заядлий велосипедист, то найкращі подарунки ви можете знайти на сайті https://veliki.com.ua/ua/ де є від самих велосипедів, до різного роду аксесуарів та допоміжних елементів.

Чому товари для велосипедістів треба купувати на Veliki

На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент різноманітних товарів для любителів велосипедів. Ціни достатньо демократичні та доступні для пересічних велосипедистів та їх рідних. Кожен з вказаних товарів вже знаходиться на складі і замовити їх можна натиснувши кілька клавішей мишою та витративши на це до 5 хвилин.

Щоб оформити замовлення рекомендуємо скористуватись нашим сайтом або зв’язатись з одним з наших менеджерів. Під час спілкування ви зможете дізнатись про наявність потрібного вам товару, його готовність до відправки, час на доставку та його вартість. Рекомендуємо скористуватись даною функцією для швидкого оформлення та купівлі товару для велолюбителів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України