Авторські статті

Чорнобильська аварія в свій час прискорила розпад СРСР

Загальновизнано, що саме Чорнобильська аварія стала в свій час тригером ланцюгової реакції розвалу «совка», але мало хто усвідомлює, що запустили цей процес виключно українці. Про це у своєму блозі пише український блогер, історик Лідія Гайдар.

Вона відзначає, що, ображена, розлючена і обурена тією брехнею, якою московська влада постійно підживлює всі події, пов’язані з Чорнобилем і навколо нього, в 1986 році Україна заглянула в прірву самої сутності антилюдської радянської влади окупантів – бо побачила правду, яку Кремль – завдяки інформаційним технологіям того часу – вже не мав можливості заглушити. Історик зазначає, що, зрозуміло, з нами разом тоді ту правду побачили і росіяни, і білоруси, і взагалі всі громадяни «совка», які хотіли її бачити.

За словами Лідії Гайдар, правда у житті найчастіше – річ важка. Прийняти її, а тим більше – щось з цим робити – може тільки сильна людина, таких завжди трохи. Набагато легше і простіше зробити вигляд, що нічого не знаєш, що нічого такого страшного не відбувається – лише б не дивитися в обличчя страшній правді. Так що 32 роки тому, у зв’язку з аварією на Чорнобилі, всі в «совку» побачили одне і те ж злочинне нехтування життям власних громадян московською владою, але правильні висновки з цього зробили тільки українці, чого нам Кремль ніколи не пробачить.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.