Чорнобильська аварія в свій час прискорила розпад СРСР

Загальновизнано, що саме Чорнобильська аварія стала в свій час тригером ланцюгової реакції розвалу «совка», але мало хто усвідомлює, що запустили цей процес виключно українці. Про це у своєму блозі пише український блогер, історик Лідія Гайдар.

Вона відзначає, що, ображена, розлючена і обурена тією брехнею, якою московська влада постійно підживлює всі події, пов’язані з Чорнобилем і навколо нього, в 1986 році Україна заглянула в прірву самої сутності антилюдської радянської влади окупантів – бо побачила правду, яку Кремль – завдяки інформаційним технологіям того часу – вже не мав можливості заглушити. Історик зазначає, що, зрозуміло, з нами разом тоді ту правду побачили і росіяни, і білоруси, і взагалі всі громадяни «совка», які хотіли її бачити.

За словами Лідії Гайдар, правда у житті найчастіше – річ важка. Прийняти її, а тим більше – щось з цим робити – може тільки сильна людина, таких завжди трохи. Набагато легше і простіше зробити вигляд, що нічого не знаєш, що нічого такого страшного не відбувається – лише б не дивитися в обличчя страшній правді. Так що 32 роки тому, у зв’язку з аварією на Чорнобилі, всі в «совку» побачили одне і те ж злочинне нехтування життям власних громадян московською владою, але правильні висновки з цього зробили тільки українці, чого нам Кремль ніколи не пробачить.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh