Війна РФ проти України

Історик розповів, чому знімати Муженко через диверсії в Ічні – це дурне рішення популістів

Народний депутат, колишній командир батальйону «Азов» Андрій Білецький звернувся до президента Порошенка з вимогою звільнити генерала Віктора Муженка з посади начальника Генерального штабу, тому що Генеральний штаб не зробив висновків з пожеж в Балаклії та Калинівці, а також тому, що весь професіоналізм Муженко «зводиться до котлів та знищення складів». Як передає replyua.net про це у своєму блозі пише блогер, історик Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, що особливість комбата Білецького в тому, що він носити звання підполковника, але, ніколи не був капітаном. Командиром батальйону, він ставши, за словами ветеранів «Азова», з-за того, що був призначений на цю посаду міністром МВС Аваковим, в день, коли батальйон був легалізований в системі МВС. Створював батальйон не Білецький, його створювали активісти Майдану при активній участі Ярослава Бабича, загадково загинув 25 липня 2015 року. Генерал Муженко пройшов усі щаблі кар’єр кур’єри від курсанта до генерал-лейтенанта. Всупереч твердженням, що Муженко якийсь «окопный генерал» без всякого штабного досвіду, насправді він був начальником штабу полку, дивізії, окремої бригади в Іраку, начальником штабу корпусу. Війну він почав заступником начальника Генерального штабу. Відомим генерал Муженко ставши після бою в Донецькому аеропорті 26 травня 2014 – першої перемоги українців над загарбником.

Блогер зазначає, що відносно докору Білецького про те, що керівництво Генштабу не здатна захиститися від диверсій, то цей закид сам по собі виглядає смішно. Радянські партизани здійснили тисячі диверсій в тилу Вермахту – ніхто не додумався там знімати з посад Гальдера або Кейтеля. Поляки в 20-х роках страждали від радянських диверсійних груп, але Пілсудський не прийшла в голову ідея знімати керівника штабу Польського війська. Давно відомо – 100%, що від професійних диверсантів захиститися неможливо. Навіть, якщо повністю закрити кордон. Рішення – у будівництві нових складів, подалі від кордону, і з принципово новою системою безпеки – це єдиний вихід і українська влада вже це робить.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.