Авторські статті

Праві партії в Україні припинили боротьбу за мову – блогер

Можна було очікувати, що націоналісти напередодні виборів будуть критикувати владу за недостатню будівництво армії, що вони будуть обурюватися через недостатню українізацію, але те, що відбувається зараз, м яко кажучи, просто шокує. «Націоналісти» нарікають про «пиввареника», про низький рівень життя, про тарифи і про інших темах, які так важливі для пересічного люмпена. Про це у своєму блозі пише блогер, історик Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, таке не можна було собі уявити, щоб націоналісти настільки зрадників свої принципи і почали працювати на електорат, який завжди був суто в полі роботи партій лівого спрямування. Вся справа в тому, що нинішніх «націоналістів» цікавить не ідея держави, а несамовита жага влади. Більш того, сучасні «націоналісти» не читали класиків українського націоналізму. Дмитро Вовнянко зазначає, що він добре пам’ятає, як взимку 2015-го живити активістів «Правого сектора», чиї тези їх залучають більше Донцова або Сціборського? Відповіддю було розгублене моргання і «е-Е-е-е… А це хто такі?».

За словами історика, отже, ніякі вони не націоналісти – вони звичайна «левота». Соціалісти-популісти, які нічим не відрізняються від прихильників Тимошенко чи Гриценко. Просто «вареничні націоналісти».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.