Історик: бюст Жукова скинули нащадки солдатів-фронтовиків, на горбу яких маршал виконував наказ Сталіна – взяти до 1 травня Берлін

Днями у Харкові невідомі в масках скинули з постаменту погруддя радянського маршала Георгія Жукова. Обурення охопило не тільки ідейних «ватников» на чолі з мером Геннадієм Кернесом, але і пересічних харків’ян, мовляв – маршала то за що, адже він підневільна людина, робив помилки, тому що рішення доводилося приймати складні війна йшла. Як передає Новинний Портал, про це у своєму блозі пише український блогер, історик Дмитро Вовнянко.

За його словами, зараз можна написати щось типу «пам’ять руйнувати пам’ятники недобре – історія мовляв». Можна, але язик не повертається, тому що засудити тоді доведеться не тільки нинішню нашу декомунізацію, але і тих німецьких і італійських антифашистів, які зносили після війни пам’ять пам’ятники Гітлеру та Муссоліні. Засудити доведеться, наприклад, румунів, які знесли все, що нагадувало їм упиря Чеушеску.

Дмитро Вовнянко пише, що самий правильний питання – а чи гідний маршал Жуков пам ” ятника? На думку історика, тієї бюст скинули як раз-таки нащадки радянських солдатів-фронтовиків, нащадки тих, хто піднімався в шосту і сьому атаку під Єльнею, де єдиний шанс вижити було зловити кулю. Це нащадки тих, на чиєму стотисячний горбу маршал Жуков брав Берлін, щоб за бажанням Сталіна встигнути до 1 травня. Це нащадки тих мільйонів, кого побили, спалили, покинули й забули – і тепер їхні залишки знаходять хіба що волонтери, тому що країні що влаштовує «Безсмертні полиці», рештки справжніх воїнів тихий «полків» абсолютно не потрібні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

six + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh