Авторські статтіФотогалерея

Історія знаменитої зустрічі Софі Лорен і Джейн Менсфілд у фотографіях

Одним з найвідоміших і вдалих знімків папараців є фотографія 1957 року, де Софі Лорен пильно і з явним невдоволенням дивиться на груди Джейн Менсфілд. Цей знімок для багатьох став символом жіночої заздрості і надихнув декількох фотографів на подібні знімки, які відрізнялися від оригіналу тим, що були постановочними. Софі Лорен зізналася, що завжди відмовлялася ставити свій автограф на цій фотографії, хоча їй часто таке пропонували. Обговорювати це фото вона довгий час не хотіла і лише після свого 80-річчя пояснила в інтерв’ю журналу “Entertainment Weekly”, що саме вона відчувала, коли її несподівано зняли в момент споглядання на груди Джейн Менсфілд. Як виявилося, ніякої заздрості до грудей Менсфілд вона не відчувала (заздрість була б абсурдна у випадку з Лорен, оскільки вона сама володіє видатними формами).

З інтерв’ю актриси:

EW: Ця фотографія була зроблена, коли Ви були ще новачком в Голлівуді.

Софі Лорен: Так, Paramount організував вечірку на мою честь. Весь Голлівуд був там, це було неймовірно. А потім з’являється Джейн Менсфілд, вона прийшла останньою. Я була здивована.

EW: Що вона зробила, коли потрапила туди?

Софі Лорен: Вона підійшла прямо до мого столика. Вона знала, що всі дивляться на неї. Вона сіла. Вона була ледь … Послухайте. Подивіться на фото. Де мої очі? Я дивилася на її груди, тому що злякалася, що вони випадуть на мою тарілку. На моєму обличчі можна побачити страх. Я боялася, що вміст її сукні з гуркотом випаде і розсиплеться по столу.

EW: Є інші фотографії з тієї вечірки, де Ви смієтеся і виглядаєте безтурботною.

Софі Лорен: Є інші фотографії, але суть в цій. Тільки вона показує, як це було. Одна-єдина фотографія.

 

Софі Лорен не зовсім права, що лише одна-єдина фотографія передала її негативні емоції:

 

Страх Софі Лорен, що груди Менсфілд випадуть з сукні, був цілком обгрунтований. Ось ще одне фото з того вечора:

Софі Лорен можна було не дивуватися такому вбранні Джейн Менсфілд. Інтерес до своєї персони Менсфілд підігрівала дуже майстерно. Одного разу, в присутності репортерів, Менсфілд пірнула в басейн в купальнику, який був їй занадто малий, а коли вона виринула, груди вискочили з купальника назовні. Не раз на різних заходах її плаття “випадково” спадало до пояса, відкриваючи голі груди (ліфчик Менсфілд не носила).

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України