Поради

Історія виникнення та розвитку барбершопів

Барбершоп став одним із улюблених місць для більшості чоловіків. Барбершоп — це незабутнє місце, де можна зробити багато крутих і красивих зачісок, стрижок, догляд за волоссям і бородою. Причому всьому жіночому населенню вхід заборонено — чи не рай це для чоловічої половини?

Історія розвитку барбершопів

В Україні барбершопи з’явилися відносно недавно, але вже зараз вони посідають передове місце у світі краси. У минулі століття поняття барбершопів не було, натомість можна було почути “цирульник”. У цирульні, як правило, чоловіки могли:

  1. Обслуговуватись спеціальними майстрами;
  2. брати участь у світських бесідах;
  3. Відпочивати від побутової рутини;
  4. Обговорювати нові царські новини та інше.

Після того як настала радянська влада, політика в перукарнях змінилася докорінно. Барбершопи стали як протест у жорстокому та не рівноправному світі. За допомогою зачісок та стрижок чоловіки висловлювали свою думку та показували всю силу та міць. Таким чином створюється власний світ, де чоловіки можуть бути головними та єдиними.

Як стали популярними барбершопи

Іноді чоловікам варто відпочити від жіночої уваги та суспільства, тому вони й віддають перевагу тривалим посиденькам у барбершопах. У таких закладах чоловіки можуть:

  1. Спілкуватися з однодумцями;
  2. Засуджувати цікаві теми з людьми;
  3. Будувати бізнес-плани;
  4. Обговорювати проекти чи робочі моменти;
  5. Дивитися спортивні канали і пити міцний віскі;
  6. Заводити нові знайомства.

Здебільшого майстрами є чоловіки, які люблять свою справу. До вашого відома, подібного роду чоловіків виглядають брутальними, з тату та стильно підстриженими вусами та бородою. Барбери відрізняються своєю харизмою, стійкістю, чіткістю та почуттям стилю.

Майстри постійно оновлюють свої знання у сфері послуг перукарів та барберів. Постійні курси з сертифікатами, дипломи та навчання якісного рівня у професіоналів. Для барберів створені спеціальні та висококласні школи, завдяки яким у наших барбершопах працюють найкращі майстри.

Брутальність у барбершопах

Барбершопи славляться не лише наявністю брутальних майстрів, але й своїм суворим та чоловічим інтер’єром. Дизайнери спеціально підбирають суворі, лаконічні та чіткі лінії, фігури відомих особистостей чи акторів, що уособлюють усю силу та мужність.

Щодо колірної гами чоловіки віддають перевагу темним відтінкам. В інтер’єрі найбільше акцентується увага на класичні меблі з темними квітами, на антикварний декор та агресивні предмети. Один із основних атрибутів декору — телевізор, адже як чоловік може пропустити футбольний матч!

Як з’явився термін “barbershop”

“Barber” у перекладі означає “борода” і причому незвичайна, стильна та нестандартна. Перший барбершоп відкрився 1931 року у Сполучених Штатах Америки. Раніше чоловіки відвідували ці салони виключно для того, щоб завести нових друзів, поспілкуватися і відвернутися від жіночого клопоту.

Але після війни ситуація змінилася — чоловіки відійшли в бік, а жінки стали в центрі уваги. Відкрилося багато салонів та перукарень для жінок з будь-якими смаками та стилем. Де вся увага віддавалася виключно жіночій статі.

Звичайно, чоловікам стало прикро, що вся увага приділена жінкам, і поступово тенденція до чоловічих салонів стала зростати з 2000-х років. Основною метою барбершопів є надання якісних послуг для чоловіків по догляду за волоссям, бородою та вусами. Барбери повинні бути високопрофесійними, сильними та досвідченими у своїй справі. Привчати своїх клієнтів бути модними та доглянутими.

Хто користується послугами барбера

Немає різниці, чи ви молода людина, підліток чи літня людина — обмежень немає ні в чому. Частими клієнтами є солідні та зі станом чоловіка. Якщо взяти загальну статистику серед клієнтів чоловічого населення, то вікова категорія у барбершопі в межах 24-60 років. До цієї категорії входять робітники, молодь та бізнесмени.

Зробимо висновок: барбершопи — це не лише салони для догляду за волоссям, а ще й затишне, атмосферне місце для нових зустрічей та народження ідей. Багато хто вважає за краще вступати в цікаві дискусії, вести бесіди та інше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України