Новини з Австрії

Дослідження Комісії ЄС: Австрія на першому місці по допомозі для дітей

Чи то Family Bonus Plus, чи то сімейна допомога, чи то допомога по догляду за дитиною, чи то допомога на вступ до школи, чи то податкові пільги – австрійська держава багато інвестує в майбутнє дітей, борючись із ризиком бідності.

Тепер це доведено новим 37-сторінковим дослідженням Комісії ЄС. Дані взяті за період з 2019 по 2022 рік, до того, як сімейні та соціальні допомоги були ще й валоризовані, тобто скориговані з урахуванням інфляції (з початку 2023 року). На прикладі сім’ї підтримка становить щонайменше на 2 200 євро більше на рік.

«Жодна країна в Європейському Союзі не підтримує сім’ї так сильно, як Австрія. Ми по праву можемо цим пишатися. Ми заслуговуємо бути на першому місці!», – Міністр Сюзанна Рааб

Якщо дивитися за цифрами, Австрія – європейський чемпіон із 12 відсотками так званих трансфертних платежів, що вимірюються внутрішнім валовим внутрішнім продуктом на душу населення (еквівалент понад 5 000 євро). Далі йде Польща, за нею йдуть Латвія та Угорщина. Великі країни, такі як Німеччина і Франція, також, як і раніше, входять до першої десятки, Італія перебуває на останній третині. Внизу списку знаходяться Іспанія, Греція і остання – Ірландія.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України