Авторські статті

Дослідження в ЄС: дитячі фотографії на упаковках підгузків часто небезпечні

Дослідники виявили, що на багатьох упаковках підгузків немовлята зображені у зовсім неправильному та небезпечному положенні для сну.

Фотографії сплячих немовлят на упаковках підгузків у Європі часто створюють у батьків неправильне враження, тому що вони показують малюків у небезпечних позах для сну. На фотографіях немовлята часто лежать у позах, які експерти вважають ризикованими. Про це свідчить дослідження “Журналу педіатрії”.

Для цього було перевірено 311 упаковок підгузків у одинадцяти країнах Європи. Результат: 80 відсотків упаковок підгузків містять дитячі фотографії, на яких зображено неправильне положення під час сну.

Замість того, щоб зображати дитину, що лежить на спині, малюків часто зображують поряд із незакріпленими предметами або навіть поряд з іншою людиною. Це може спонукати батьків наслідувати.

Ось чому експерти закликають ухвалити закон, який має дозволяти розміщення на товарах для догляду за дітьми лише тих зображень, які відповідають рекомендаціям щодо сну проти синдрому раптової дитячої смерті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України