Економіка

ІСРЗ виконав доковий ремонт балкера для найбільшої судноплавної компанії Польщі

ПрАТ «Іллічівський судноремонтний завод» (ІСРЗ, Чорноморськ, Одеська область) завершило доковий ремонт балкера Kociewie (прапор – Багамські острови) польської державної судноплавної компанії Polska Zegluga Morska (Polsteam).

«Далі теплохід буде перебувати біля причалу ІСРЗ для продовження робіт з модернізації баластної системи. У доковою операції з виведення теплохода з доку брали участь три буксири », – повідомила менеджер зі зв’язків з громадськістю ІСРЗ Тіна Шишканова у вівторок.

Доковий ремонт балкера стартував 16 вересня 2019 року. Довжина судна – 189,9 метра, ширина – 28,5 метра, дедвейт – 38,981 тис. Тонн. Судно побудовано в 2009 році.

У 2019 ІСРЗ здійснював ремонт ряду судів Polsteam, зокрема, балкерів Kurpie, Mazowsze і Wicko (прапори судів – Багамські острови).

Polsteam є найбільшим судновласником Польщі і одним з найбільших в Європі. Володіє та керує понад 60 судами, в тому числі – 51 суховантажем Handysize і Panamax і чотирма поромами. Компанія спеціалізується на нерегулярних перевезеннях навалочних вантажів по всьому світу. Одним з основних вантажів є зерно. Флот компанії постійно модернізується і адаптується до нових вимог міжнародних конвенцій. Зараз компанія почала установку новітніх систем очищення баластових вод на всіх судах. ІСРЗ – найбільше судоремонтное підприємство в Україні. Розташоване поблизу морського порту «Чорноморськ». Підприємство має можливість ремонтувати всі типи суден, включаючи судна Panamax, в тому числі – технічно складні типи судів, такі як автомобілевози, пороми, танкери-продуктовози, ріферний флот, контейнеровози і суду багатоцільового призначення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.