ІСРЗ виконав доковий ремонт балкера для найбільшої судноплавної компанії Польщі

ПрАТ «Іллічівський судноремонтний завод» (ІСРЗ, Чорноморськ, Одеська область) завершило доковий ремонт балкера Kociewie (прапор – Багамські острови) польської державної судноплавної компанії Polska Zegluga Morska (Polsteam).

«Далі теплохід буде перебувати біля причалу ІСРЗ для продовження робіт з модернізації баластної системи. У доковою операції з виведення теплохода з доку брали участь три буксири », – повідомила менеджер зі зв’язків з громадськістю ІСРЗ Тіна Шишканова у вівторок.

Доковий ремонт балкера стартував 16 вересня 2019 року. Довжина судна – 189,9 метра, ширина – 28,5 метра, дедвейт – 38,981 тис. Тонн. Судно побудовано в 2009 році.

У 2019 ІСРЗ здійснював ремонт ряду судів Polsteam, зокрема, балкерів Kurpie, Mazowsze і Wicko (прапори судів – Багамські острови).

Polsteam є найбільшим судновласником Польщі і одним з найбільших в Європі. Володіє та керує понад 60 судами, в тому числі – 51 суховантажем Handysize і Panamax і чотирма поромами. Компанія спеціалізується на нерегулярних перевезеннях навалочних вантажів по всьому світу. Одним з основних вантажів є зерно. Флот компанії постійно модернізується і адаптується до нових вимог міжнародних конвенцій. Зараз компанія почала установку новітніх систем очищення баластових вод на всіх судах. ІСРЗ – найбільше судоремонтное підприємство в Україні. Розташоване поблизу морського порту «Чорноморськ». Підприємство має можливість ремонтувати всі типи суден, включаючи судна Panamax, в тому числі – технічно складні типи судів, такі як автомобілевози, пороми, танкери-продуктовози, ріферний флот, контейнеровози і суду багатоцільового призначення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh