Новини з Австрії

Іспанія з понеділка виключає Австрію зі списку зон ризику

В даний час в Австрії налічується 8 586 активних випадків коронавіруса (п’ятниця). Кількість хворих на 100 000 населення – 13,5. Видужали 626 265. У лікарнях – 185, з них 86 – в палатах інтенсивної допомоги. Число смертей від коронавіруса склало 10 416. вакцинувалося 4 372 191 чоловік (55,54%). 30,18% населення Австрії вже має повний захист.

Іспанія виключає Австрію зі списку зон ризику

З понеділка австрійцям більше не потрібно пред’являти негативний тест на корону при в’їзді в країну, навіть якщо вони не вакциновані. Крім Австрії, багато інших країн і регіони ЄС виключаються з іспанського списку зон ризику через низький числа інфекцій, про що в п’ятницю оголосило на своєму веб-сайті міністерства охорони здоров’я в Мадриді. З понеділка люди, які проживають в Австрії, можуть в’їжджати в країну без обмежень. Правило застосовується поки протягом одного тижня до 27 червня. Іспанія оновлює список зон ризику раз в тиждень.

Учні початкової школи на Novaragasse у 2-му районі в даний час залишаються вдома

Як повідомив представник медичної кризової групи міста Відня, в школі виявлено вісім позитивних випадків корони. Постраждало шість учнів і двоє вчителів. Школу закрили з 16 по 24 червня. Випадки корони підтвердилися тестом ПЛР. Розпочато тестування 320 учнів. Залежно від результатів тесту учні зможуть повернутися в клас в наступний четвер до початку шкільних канікул у Відні в липні.

За даними AGES, в Австрії є «всього» 71 випадок дельта-мутації

Дослідження показують, що цей варіант, мабуть, більш стійкий до вакцин, ніж інші. Однак, згідно з аналізом даних, повний захист від вакцинації двома дозами вакцин від Biontech / Pfizer або Astrazeneca запобігає розвитку важких захворювань так само ефективно, як і з альфа-варіантом. Дві дози від Pfizer / Biontech запобігають стаціонарному лікуванню в 96 відсотках випадків. Для вакцини AstraZeneca цей показник склав 92 відсотки. Дослідження підтверджує важливість другого уколу. Згідно з оцінкою, особливо з вакциною Astrazeneca, захисний ефект був помітно нижче після першої дози (близько 33 відсотків).

Фото: Tobias Steinmaurer / picturedesk.co

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України