Життя

Існує тільки три типи жінок в природі…

Стаття про пошуки свого ідеального партнера, яка все розставить по місцях. Варто прочитати кожному.

В природі існує тільки три типи жінок: дівчата-доньки, дівчата-сестри і дівчата-мами. З чоловіками та ж ситуація: синки, брати і татусі. І всі вони гармонійно співіснують один з одним строго попарно.

Татусі шукають дочок. Гламурних кицунь, які не здатні ні копійки заробити, ні приготувати яєчню. Їм хочеться відчувати себе покровителями, захисниками, іноді навіть господарями. Їм в кайф розуміти залежність жінки від себе і свою значимість у зв’язку з цим. Для неї або взагалі в принципі.

Братам потрібні сестри, з якими в гори і сніг в наметах, на сноуборді і з парашутом. Копати дачу, будувати бізнес, ділити домашні справи навпіл і з пивком або свіжовичавленим соком дивитися футбол або улюблений серіал удвох. Їм подобається відчувати плечі, рівність вкладу і однодумність в усьому.

Синкам потрібні мами, тому що їх власні мами не вічні, начальники злі і кусаються, по телевізору і в інтернеті так багато всього цікавого, а самі вони нічого не вміють від вибору стрижки до розігріти суп з холодильника. Їм, природно, потрібна відповідальна особистість, яка візьме це все на собі. А матуся буде щаслива тім, що потрібна, що нікуди він не дінеться, що без неї він загине, і свято переконана в тому, що просити чоловіка приготувати — це псування продуктів, відправити його в магазин за свининою і капустою — значити отримати на виході упаковку копченого мяса і пакет замороженої броколі, підлоги та посуд за ним все одно перемивати, і взагалі, чоловіків мало, їх треба берегти.

Ідилія, правда? Всі щасливі. Але що ж відбувається насправді?

Майже всі з трьох типів чоловіків западають на кицюнь. Головна функція жінки-доньки — виглядати привабливо. Далі вона починає із запропонованих вибирати того, хто їй потрібен. І в цій справі вона з усіх трьох найрозумніша, ніколи не помилиться! Синка вона в кращому випадку не помітить, в гіршому з брезгливо міною на мордочці попросити відійти і дихати в іншу сторону. Він же, відчуваючи гострй біль, вибухне вересом на весь інтернет або найближче оточення про ті, які жінки корисливі сучки, які не вміють цінувати душевні якості. Брати бувають досить вперті і здатні іноді завоювати серце кісулі. Але тут у них починаються проблеми. Домашня робота на ньому, заробітки на ньому, поговорити не про що. Відпочивати вони хочуть в різних місцях, розважатися з різними людьми, вона дратує його друзів, він не вражає її подруг. Підсумок трохи передбачуваний: розлучення, бійка за майно і дітей. Він кричить: «Жінки — стерви, буду холостяком». Вона вважає відсуджені шматки не свого майна і вицілює нового кандидата.

Жінка-сестра виглядає зовсім не так, як кицюня. Вона, швидше за все, одягнена у джинси, у неї зручна взуття та сумка. Волосся в хвості або косі, макіяж слабкий або відсутній. А ще у неї горять очі, вона вміє жартувати, з нею можна говорити годинами про все на світі і часто у неї відмінна фігура. Щоб таку завоювати, треба вразити її, щоб вона чоловіка поважати. Папіка є чим вразити її. Альо до сім’ї зазвичай не доходити. Легка на підйом сестричка хвацько грюкне дверима у відповідь на перше ж «нікуди не підеш» і спробу домінувати. Синкам теж іноді щастить потрапити в струмінь її інтересу, наприклад, якщо вона геймерша або ролевик, а може бути, балдіє від віршів у свою честь. Її навіть можна заманити в ‘ ю з таким малюком. Вона толерантна, оптимістична, вважає, що його мати все робить неправильно, і вірить, що варто його від матінки забрати, як вона встановить нові порядки. Розвалюється все через два роки, коли наполеглива сестра втомиться нарешті марно просити чоловіка встати з дивана і допомогти по господарству. Коли їй набридне змушувати його змінити роботу на більш високооплачувану або хоча б знайти будь-яку роботу. Коли вона зневіриться витягнути його на природу або взагалі відірвати від монітора або телевізора. Вона подасть на розлучення, а синок залишиться кліпати оченятами в німому питанні: «Що сталося? Все було так чудово!

Жінки-матері відразу не подобаються майже нікому. Зовні вони непомітні, інтереси у них суто жіночі: готувати, битими-у зв’язати, розводити квітники, плекати котів, та й взагалі, вона з тих, хто твердити: краса в жінці не головне. З машини на тротуарах вона не видна, в заможному суспільстві не буває. Навіть якщо папік з нею десь і перетинається, зацікавити його нею неможливо: партнерам по бізнесу на фуршеті з гордістю не пред’явити, грошів вона на собі витрачати не вміє, намагається перехопити прапор турботи і доводити есемесками на тривалих переговорах до сказу. Якщо папіка зважилися на такий одружитися, він заведе коханку, яка почне дерті з нього чотири фінансові шкури, відчує себе Гераклом і дружину свою сипле до розлучення. Голу, босу і дітей відбере, якщо йому потрібні. Братові ж з матусею нудно. Новинки автопрому не обговорити, футбол подивитися, його друзі вдома її нервують, коли він іде у гори один, вона мало не каструлю борщу з собою йому упаковує, одягає йому труси з начосом, шарфик, рукавички, загалом, мужики дізнаються — засміють. Сльозами і голосіннями заважає йому ризикувати своїм здоров ” ям і витрачати гроші на хобі. Домагається термінового повернення додому до сім’ї і пиляє, якщо рибалка, а не забави з виводком — плани на суботу і неділю. Брат швидко помічає, що вона перестала стежити за собою, у неї зіпсувалася фігура, шкіра і волосся, що у них нічого спільного: він мріє про нову машину, а вона — про третю дитину, і ці два поняття несумісні з його зарплатою. У підсумку він іде, платити аліменти і уникає зустрічатися з нею поглядом, так як в глибині душі йому все ж соромно. А вона ненавидить його, невдячного, всією душею за те, що залишив дітей і сім’ї ю, а життя її згубив.

Знайомі ситуації? І адже багатьох з вас, друзі, задовбало саме вони — не ваша пара. Саме із-за цього ви пишете і стонете про те, що жінки всі корисливі або страшні, мужики всі слабаки або цапи. Та тому що, друзі мої, треба шукати за потребами! Розібратися в собі, в тому, що робить вас щасливими, і відвести погляд від такого симпатичного, але ніяк не годиться вам в пару людину, щоб не кричати на кицюня, коли вона не є матусею, а на синка — що він вам у брати не годиться. Ви ж в магазині не зліться на кожну пару взуття не вашого розміру і невідповідного фасону. Не кидаєтеся з критикою в бік непотрібної вам ковбаси: якого, мовляв, милого вона не з капусти і взагалі сміє існувати в продажі? Залиште вже один одного у спокої, не намагайтеся застосувати людей не за призначенням, адже поки ви гнете свою лінію і намагаєтеся переробити свою непару під себе, де-то його і ваша пара страждає від самотності і розбіжності з кимось ще.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України