Ісламський терор є ідеальним приводом для придушення християн: це відбувається у Франції

Минув тиждень з часу терористичних актів у Парижі. Форма психозу захопила французьку столицю: великі універмаги спостерігають спад продаж, бо туристи уникають популярних місць. Ресторани та кафе відвідують на 50-60% менше клієнтів, і навіть мій місцевий супермаркет був майже порожній в четвер ввечері у його  звичайну годину пік о 19:00. Це не тому, що люди у жалобі за тим, що сталося. Вони стурбовані тим, що буде попереду. Є мільйони мусульман у Франції, і ще більше  прибуватиме у зв’язку з “кризою мігрантів”, стимульованою канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Саме вона наполягла, щоб сотні тисяч африканців, сирійців, іракців …, хто мріє про мирне і краще життя в Європі, були прийняті. Кілька терористів прийшло разом з потоком.

Свідомо чи ні, всі чекають наступної стрілянини або наступного  вибуху бомби смертника. Останнього разу, коли удар влучив в Charlie Hebdo, люди не були так налякані. Ті, хто помер, врешті-решт, були під прицілом як  “богохульники” проти “пророка”. У ніч на п’ятницю жертвами були звичайні, безтурботні парижани, що ввечері золотої осені насолоджувались напоями або їжею в одному з найстильніших кварталів Парижа; були студенти та молоді фахівці; прихильники “Eagles of Death Metal”, що насолоджувались  рок-концертом  у відомому місці Батаклан – але про це пізніше.

Це були люди, з якими можна ідентифікувати багато кого. Відтепер будь-хто може стати мішенню.

Особи восьми опізнаних терористів і смертників, які вбили 130 осіб у шести скоординованих одночасних атаках є знайомими і страшними: страшними тому, що вони знайомі. Є настільки багато таких облич у передмістях Парижу і всіх великих французьких міст. Так багато завуальованих жінок, так багато молодих чоловіків, одягнених у традиційний арабський одяг з бородами як у Мухаммеда.

Французька влада переконує себе, кажучи, що “немає ніякого зв’язку між ісламом і драматичними подіями минулого тижня. Вбивці ніяк не можуть бути  представниками релігії, яку цитують і Аллах би не дав згоди. Іслам є релігією «толерантності» і «любові»“,- така ведеться розмова. Члени уряду уникають навіть згадувати іслам, коли розповідають про напади.

Це – момент визначення шизофренії. Заступаючись за “братерство”, особливо з мігрантами мусульманського населення Франції, можновладці також наполягають, що “світськість” – секуляризм є  єдино можливою відповіддю на атаки в п’ятницю. Але якщо відсутність релігії, принаймі у громадських місцях  у Франції є єдиною надією сьогодні, то це означає, що війна, яку ведуть  джихадисти є релігійною: “священна війна”. І саме такою в їх очах є ??війна проти занепадаючого Заходу,  в якому вони також бачать предків ворога ісламу, “хрестоносців”.

Сучасна Франція, нема потреби про це говорити, не має ні “хрестоносців”, ні  горстки щиро віруючих і практикуючих католиків. Якщо іслам і радикальні  мусульмани, що дотримуються Корану, оселились тут, то в першу чергу не через соціальні проблеми і бідність в передмісті, але через зяючу порожнечу, залишену стійкою відмовою від християнства, поваги до життя і традиційних цінностей.

Вбивці в стильному 11-му  окрузі Парижа і в Батаклані переважно виховувалися в французьких чи бельгійських державних школах, де секуляризм є обов’язковим, навіть якщо мусульманські громади досить сильні, щоб отримати де-факто привілеї в ряді шкіл, такі як халяль харчування в шкільній їдальні і гнучке реагування на невідвідування в дні ісламських свят.

Після нової атаки, головною відповіддю французького уряду є дати їм більше того ж: більше секуляризму, наполягав прем’єр-міністр Вальс, більше “Республіканських цінностей”. “Ми знаємо, що битва проти розділів в нашому суспільстві і зросту радикального ісламізму заради захисту наших цінностей і секуляризму відбувається в школах і через культуру “, сказав він журналістам у минулий вівторок.

Секуляризм був невід’ємною частиною французької державної системи освіти відколи релігійним згромадженням було жорстоко заборонено викладати у кінці 19-го століття і Республіка взяла на себе виховання дітей Франції. Пізніше релігії повернулись і тепер розростаються, однак мережа католицьких шкіл  залишається під тиском держави, яка платить вчителям, і зобов’язана дотримуватися суворих правил і офіційним програм. Також існують школи з повною свободою, їх незначна кількість, але вони не  отримують фінансової допомоги взагалі.

Виставлення всіх релігій в одну площину і розміщення секуляризму понад ними, як вимога для французів, щоб мати можливість жити поруч один з одним у мирі, вже давно є головною особливістю громадськості, вільної системи освіти. З приходом Франсуа Олланда і його соціалістичного уряду, це стало – якщо це можливо – ще гірше. Колишній міністр освіти Вінсент Пеілон, для якого “секуляризм є релігією,” сказав в 2012 році: “Метою секулярної моральності є дозволити кожному учню звільнити себе, бо початкова точка секуляризму є в абсолютній повазі свободи совісті. Для того, щоб дати свободу вибору, треба бути здатним відірвати учнів від кожного детермінованого обмеження у сім’ї або етнічній приналежності, соціальній та інтелектуальній, з тим, щоб після цього зробити вибір”.

Пеілон представив вчення “шар моралі”,  яке не має нічого спільного з природним законом, а є  релятивістською повагою  всіх думок і “недискримінації”,  і його наступники створили “Хартію секуляризму”, яку від всіх батьків вимагають підписати при записі їх дітей у державні школи. Але існують закони – навіть якщо вони не повною мірою реалізовані, – що дозволяють державі контролювати те, чого навчають будь-яку дитину у Франції при домашній освіті, в незалежній, католицькії чи державній школі.

“Атеїзм” і “право хулити” були відповіддю Франції на січневий напад на Charlie Hebdo. Секуляризмом розмахувано знову як правильною і недискримінаційною відповіддю на вбивства у п’ятницю.

Вже кілька французьких ЗМІ проводять паралелі між божевільними людьми Аллаха і католицькими традиціоналістами чи просто християнами, які брали участь у марші “Manif Pour Tous” проти одностатевих союзів. Популярний дитячий психіатр, Альдо Нурі, сказав батькам говорити зі своїми дітьми про напади, і пояснювати, що радикалізм та екстремізм можна знайти будь-де. Кажіть їм, він сказав, що у багатьох релігіях були вбиті в ім’я їх віри; також у католиків і навіть атеїстів в Росії. Причому він не згадав терор у Франції, коли революція в 1790 році вбила тисячі католиків, священиків, монахів та мирян.

Секуляризм, на думку влади, мав би стати рішенням в боротьбі проти мусульман. Але на практиці така релятивістська позиція роззброїла Францію, відкривши шлях до переслідування віруючих своєї історичної релігії, католицтва.

Ми вже це спостерігаємо, коли учасників кампаніїй за-життя і за-шлюб таврують, як фундаменталістів, які намагаються притягнути релігійні погляди на “секулярну республіку”. Через те, що мусульмани моляться на вулицях  Парижу і в інших місцях, лідер Національного фронту Марін Ле Пен – чия зірка сходить – сказав, що він також виступає проти католицьких молебнів на вулицях. Франція з певністю не обирає шлях, який дозволить їй протистояти тероризму істинними цінностями.

Найкривавіший теракт минулої п’ятниці відбувся на рок-концерті, який зібрав 1500 глядачів в Батаклані, коли американська група Eagles Of Death Metal, тільки починала співати свій хіт “Поцілунок диявола”. Текст пісні, можливо, було написано жартома, але слова зрозумілі: “Хто буде любити диявола? Хто співатиме його пісню?… Я буду любити диявола і його пісню”.

Єпархіальний священик, о.Ерве Бенуа, прокоментував новини сайту Riposte Catholique: “Подивіться на фотографії глядачів за  момент до трагедії … Вони живі мерці. Їх вбивці, гашишні зомбі, є їх сіамськими близнюками. Як можна не бачити цього? Це так очевидно! Те ж саме викорчовування, та ж сама амнезія, той же самий інфантилізм, та ж відсутність культури … Драма атеїстичного гуманізму, що любить диявола, смерть, насильство, і говорить так, – і помер через нього. Знак смерті і хаосу  ширяв не тільки над Парижем у ту прокляту п’ятницю ввечері. 130 смертей  – це жахливо. Як щодо 600 смертей? Це кількість абортів у Франції у той же день”.

Інша пісня мала бути зіграна у Батаклані :”Збережи молитву” .”Не молись за мене зараз / Зроби це наступного ранку”. Багато іноземних глав держав надіслали свої співчуття Франції з молитвою. Французька ліва преса відкинула ці молитви, кажучи, що Франція потребує всього, крім цього.

Засідання Асоціації французьких мерів цього тижня, пару днів після жахливих подій в Парижі, виступило з ідеєю: заборонімо Різдвяні шопки в усіх громадських місцях. Мати правильний закон для запевнення, що ні одна ратуша не може мати “ясел” на Різдво було однією з основних пропозицій, розроблених в доповіді, над якою Асоціація працювала в результаті нападу на Charlie Hebdo в січні. Їх “Вказівки для доброї світської поведінки” були представлені в середу і їх президент, республіканець Франсуа Бароін, пояснив: “На нас, хто є обраний і близький до народу, лежить завдання підтримати секуляризм, який є в той же час умовою для суспільного життя і засобом звільнення людей”.

Ось як секуляризм поступається ісламу.

Джін Смітс, кореспондент “Life Site News” у Парижі

Джерело: catholicnews.org.ua

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh