Новини

Йшла звичайна церемонія, дійшли до… «чи Згодні ви…», наречений сміючись відповів «Ні, ми просто так тут зібралися»…

Цю історію мені розповіла хороша знайома, яка довгий час пропрацювала в Загсі. Для початку здивую багатьох, але в цій держструктурі немає окремої посади реєстратора. Церемонії одруження проводять звичайні працівники, які в будні дні займаються щоденними справами. До приколів женихів вони ставляться з натяжкою, тому що за сезон знаходиться пара трійка ідіотів, які на запитання «чи Згодні ви…», вирішують пожартувати і відповісти «Ні».

І вісь тут починається цікаве. Справа в тому, що печатки у паспорті надавати під час реєстрації. Хоча я раніше думав, що це робиться заздалегідь. Якщо людина відповідає немає, то працівник Рацсу зобов’ язаний відмовити в реєстрації шлюбу. Навіть якщо це був жарт. Зрозуміло, що зазвичай мізки у людей включаються моментально, вони поправляють рішення і союз реєструється. Але є така категорія жартівників, які вирішують перевірити, що буде, якщо піти до кінця. Так від моїй знайомій попався такий суб’єкт. Йшла звичайна церемонія, дійшли до

«Чи згодні ви…», наречений сміючись відповів «Ні, ми просто так тут зібралися» (знайома фраза з якогось фільму). Реєстратор задавши питання ще раз, знову отримав «Ну немає ж» і сміх. Ну ні, так ні, далі прозвучали слова, що згідно з бажанням ПІБ, шлюб не може бути зареєстрований. Усіх попросили покинути зал. Вісь тут наречений, а також інші, прифигели. Кілька хвилин вони промовляли лише прийменники. Першою прочумалася мати нареченої, яка побігла дізнаватися, чому не реєструють шлюб. На що отримала, що ви чули відмову нареченого, ми не маємо права цього зробити.

Всі спроби умовити реєстратора не мали успіху. Парі було рекомендовано знову подати заяву, розгляд якого триватиме 30 днів. Тут народ почав впадати в істерику. Зрозуміло у всьому звинуватили реєстратора, а не ідіота-жартівника. Мовляв, вона руйнує сімейне щастя. Будь-які спроби сказати, що питання нареченому було задано двічі і обидва рази він відповів «Ні», взагалі проходили повз. В ситуацію втрутилася начальник. Удвох з реєстратором вони сказали, що будуть проставлені печатки у паспорті, зроблено запис, видано свідоцтво. Продовжувати урочисту реєстрацію не стали. Це теж розлютило жартівників. Але вибору в них вже не було. Або так, або приходьте через 30 днів. Так що не жартуйте з «Ні» в Рацсах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України