Авторські статті

Ірина Сех: “Олега Сала відрядили на Львівщину навести поліцейські порядки”

Завданням Олега Сала на посаді голови Львівської облдержадміністрації буде втримання влади Партії регіонів будь-якою ціною.

Про це заявила голова Львівської обласної організації ВО “Свобода”, народний депутат України Ірина Сех, коментуючи кадрові зміни в керівництві Львівської ОДА.

За словами націоналістки, Віктор Шемчук виконав своє завдання на посаді голови облдержадміністрації – протягнув погодження “сланцевої” угоди. “Він зробив свою чорну справу: обдурив депутатів, наобіцяв золоті гори, протягнув угоду. Думаю, що невдовзі він отримає за це винагороду – вигідну посаду подалі від заходу України. Тримати його довше на Львівщині було недоцільно: господарка области валиться, економічні показники ще гірші, ніж були до Шемчука – режиму було би все важче виправдовувати це “пакращення”. Шемчук же намагався приховати власну неспроможність суцільним піаром: то він у ролі шоумена на радіо, то він у камуфляжі на полігоні, а реальних справ нема”, – зазначила народний депутат.

Ірина Сех каже, що завдання нового голови облдержадміністрації – втримати владу будь-якою ціною. “Олег Сало годиться на цю роль, як ніхто інший, – він пройшов “випробування” 2004 роком. Про його методи репресій, тиск на підприємців та політиків із залученням органів контролю та силових структур ще добре пам’ятають на Львівщині. Саме з такою ж метою партія влади відрядила Сала на Львівщину – “навести лад”, як його собі уявляє режим: щоб усі боялися і не сміли ослухатися. Новий голова ЛОДА посилить поліцейські порядки і готуватиме ґрунт для виборчої кампанії. Однак це не означає, що він надовго на Львівщині”, – заявила Ірина Сех.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.