Ірина Фаріон: “Зрада ідеалів нації та держави – звичне явище для українофобів”

“Зрада – найогидніша форма людського падіння. Політична зрада – це помноження ницости цього почуття в мільйонній прогресії. З огляду на тривале колоніяльне минуле України та на захоплення влади в Україні українофобами і перевертнями, – зрада ідеалів нації та держави стали звичним явищем”, – заявила народний депутат від ВО “Свобода” Ірина Фаріон, коментуючи ідею щодо встановлення стовпа ганьби 148 депутатам-зрадникам, які влітку 2013 року звернулися до Польського сейму з проханням “визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу та засудити злочинні діяння українських націоналістів”.

Нагадаємо, що 14 жовтня під час святкування Покрови в Києві на площі біля пам’ятника Шевченкові націоналісти встановили стовп ганьби. Там було розміщено світлини 148-ми депутатів-зрадників, які влітку звернулися до уряду чужоземної держави з “доносом на свою націю”, як зазначає лідер “Свободи” Олег Тягнибок. Ініціяторкою встановлення стовпа ганьби стала свободівка Ірина Фаріон – відомий мовознавець та народний депутат України.

“Заява 148 виродків – народних депутатів – до Польського сейму щодо визнання геноциду поляків на волинській землі – яскраве підтвердження цинічности політичної зради українофобів, як і прийнятна оцінка цього вчинку Службою безпеки України у відповіді на мій депутатський запит, – повідомляє народний депутат. – Тому зостається инша форма категоричного несприйняття політичної зради – її повсякчасне і публічне моральне засудження відступників та ренегатів. Саме з цією метою я зорганізувала стовп ганьби з пиками виродків, аби люди, впізнаючи їх, – висміювали потвор і гидували ними. Втілювач ідеї – свободівець Михайло Бондар”.

Ірина Фаріон зауважила, що цей стовп ганьби свободівці залучатимуть на всі масові акції, аби “актуалізовувати в українців почуття людської та національної гідности і будити зневагу до відступників”.

“Перші відкриті оглядини потвор парламенту відбулися під час нашого масштабного Маршу боротьби, присвяченого Героям УПА, 14 жовтня, а також у “Львівській політехніці” на презентації “Чорної книги комунізму: злочини терор репресії” у межах мого проєкту “Від книги до мети”. Якщо не можемо через нашу тимчасову меншість змінити країни юридично, то очищуватимемо її морально, і зокрема способом якнайширшого оприлюднення морального падіння”, – наголосила свободівка.

Comments

0 comments

One comment

 1. леонид

  В Канаде протест против добычи газа перерос в беспорядки
  По меньшей мере 40 человек были арестованы после того, как мирный протест против добычи сланцевого газа в канадской провинции Нью-Брансуик перерос в беспорядки.

  По словам представителей правопорядка, в результате беспорядков 5 полицейских автомобилей были подожжены, в стражей порядка летели коктейли Молотова, а кто-то из демонстрантов даже выстрелил из огнестрельного оружия.

  Недовольство людей взывала деятельность компании SWN Resources, проводящей в этом регионе геологическую разведку на наличие сланцевого газа, для добычи которого применяется метод гидроразрыва пласта. Противники этого метода считают, что в процессе добычи в грунтовые воды могут попасть опасные химикаты.

  По материалам ИА “Интерфакс”

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh