Авторські статті

Ірина Фаріон: “Зрада ідеалів нації та держави – звичне явище для українофобів”

“Зрада – найогидніша форма людського падіння. Політична зрада – це помноження ницости цього почуття в мільйонній прогресії. З огляду на тривале колоніяльне минуле України та на захоплення влади в Україні українофобами і перевертнями, – зрада ідеалів нації та держави стали звичним явищем”, – заявила народний депутат від ВО “Свобода” Ірина Фаріон, коментуючи ідею щодо встановлення стовпа ганьби 148 депутатам-зрадникам, які влітку 2013 року звернулися до Польського сейму з проханням “визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу та засудити злочинні діяння українських націоналістів”.

Нагадаємо, що 14 жовтня під час святкування Покрови в Києві на площі біля пам’ятника Шевченкові націоналісти встановили стовп ганьби. Там було розміщено світлини 148-ми депутатів-зрадників, які влітку звернулися до уряду чужоземної держави з “доносом на свою націю”, як зазначає лідер “Свободи” Олег Тягнибок. Ініціяторкою встановлення стовпа ганьби стала свободівка Ірина Фаріон – відомий мовознавець та народний депутат України.

“Заява 148 виродків – народних депутатів – до Польського сейму щодо визнання геноциду поляків на волинській землі – яскраве підтвердження цинічности політичної зради українофобів, як і прийнятна оцінка цього вчинку Службою безпеки України у відповіді на мій депутатський запит, – повідомляє народний депутат. – Тому зостається инша форма категоричного несприйняття політичної зради – її повсякчасне і публічне моральне засудження відступників та ренегатів. Саме з цією метою я зорганізувала стовп ганьби з пиками виродків, аби люди, впізнаючи їх, – висміювали потвор і гидували ними. Втілювач ідеї – свободівець Михайло Бондар”.

Ірина Фаріон зауважила, що цей стовп ганьби свободівці залучатимуть на всі масові акції, аби “актуалізовувати в українців почуття людської та національної гідности і будити зневагу до відступників”.

“Перші відкриті оглядини потвор парламенту відбулися під час нашого масштабного Маршу боротьби, присвяченого Героям УПА, 14 жовтня, а також у “Львівській політехніці” на презентації “Чорної книги комунізму: злочини терор репресії” у межах мого проєкту “Від книги до мети”. Якщо не можемо через нашу тимчасову меншість змінити країни юридично, то очищуватимемо її морально, і зокрема способом якнайширшого оприлюднення морального падіння”, – наголосила свободівка.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. В Канаде протест против добычи газа перерос в беспорядки
    По меньшей мере 40 человек были арестованы после того, как мирный протест против добычи сланцевого газа в канадской провинции Нью-Брансуик перерос в беспорядки.

    По словам представителей правопорядка, в результате беспорядков 5 полицейских автомобилей были подожжены, в стражей порядка летели коктейли Молотова, а кто-то из демонстрантов даже выстрелил из огнестрельного оружия.

    Недовольство людей взывала деятельность компании SWN Resources, проводящей в этом регионе геологическую разведку на наличие сланцевого газа, для добычи которого применяется метод гидроразрыва пласта. Противники этого метода считают, что в процессе добычи в грунтовые воды могут попасть опасные химикаты.

    По материалам ИА “Интерфакс”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.