Ірина Венедіктова представила заступника Генерального прокурора – Максима Якубовського

У четвер, 10 вересня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу Офісу Генерального прокурора заступника Генпрокурора – Максима Якубовського.

Ірина Венедіктова привітала новопризначеного заступника у прокурорській родині: «Я знаю Максима Вікторовича як патріота, справжнього українського офіцера, людину, яка займалася створенням військових прокуратур, була в АТО і має бойову нагороду. Тому переконана, що він підсилить наші професійні ряди».


            Ірина Венедіктова представила заступника Генерального прокурора – Максима Якубовського

Довідково: Максим Якубовський розпочав роботу в органах прокуратури у 1996 році на посаді помічника Одеського транспортного прокурора Південно-Української транспортної прокуратури. Згодом він став наймолодшим слідчим в особливо важливих справах в українській прокуратурі. У Генеральній прокуратурі України він обіймав посади від слідчого до начальника слідчого відділу. У 2014 році був ініціатором відтворення системи військових прокуратур. Працював у Головній військовій прокуратурі ГПУ, був заступником Головного військового прокурора, військовим прокурором Південного регіону України. У 2014-2015 роках безпосередньо виконував завдання в зоні проведення антитерористичної операції. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. У 2015 році йому присвоєно військове звання «генерал-майор юстиції». З 2018 по 2020 роки продовжив військову службу в одній з українських спецслужб.

Прес-служба прокуратури України

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh