Право

Ірина Венедіктова представила заступника Генерального прокурора – Максима Якубовського


      Ірина Венедіктова представила заступника Генерального прокурора – Максима Якубовського

У четвер, 10 вересня 2020 року, Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу Офісу Генерального прокурора заступника Генпрокурора – Максима Якубовського.

Ірина Венедіктова привітала новопризначеного заступника у прокурорській родині: «Я знаю Максима Вікторовича як патріота, справжнього українського офіцера, людину, яка займалася створенням військових прокуратур, була в АТО і має бойову нагороду. Тому переконана, що він підсилить наші професійні ряди».


      Ірина Венедіктова представила заступника Генерального прокурора – Максима Якубовського

Довідково: Максим Якубовський розпочав роботу в органах прокуратури у 1996 році на посаді помічника Одеського транспортного прокурора Південно-Української транспортної прокуратури. Згодом він став наймолодшим слідчим в особливо важливих справах в українській прокуратурі. У Генеральній прокуратурі України він обіймав посади від слідчого до начальника слідчого відділу. У 2014 році був ініціатором відтворення системи військових прокуратур. Працював у Головній військовій прокуратурі ГПУ, був заступником Головного військового прокурора, військовим прокурором Південного регіону України. У 2014-2015 роках безпосередньо виконував завдання в зоні проведення антитерористичної операції. Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. У 2015 році йому присвоєно військове звання «генерал-майор юстиції». З 2018 по 2020 роки продовжив військову службу в одній з українських спецслужб.

Прес-служба прокуратури України

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України