Іранські громадяни можуть стикнутися з тюремними строками та ударами батогом за використання інтернету в пошуках незалежної інформації, а також з смертною карою за «оперативне співучасть у шпигунстві».
Парламент Тегерана ухвалив закон, що передбачає штрафи, удари батогом і до двох років позбавлення волі за спроби обійти обмеження на доступ до інтернету.
Влада Ірану суворо контролює інформаційний простір всередині країни. Державні ЗМІ залишаються основними джерелами новин для населення. У кризові періоди уряд іноді вимикає інтернет.
Отримувати об’єктивну інформацію про світові події в Ірані важко. Тепер ті, хто намагається обійти офіційні обмеження, можуть зіткнутися з такими суворими мірами покарання.«Наскільки широко використовується Starlink в Ірані, точно невідомо», але це один з небагатьох варіантів доступу до інформації.
Крім того, парламент проголосував за посилення покарання за ймовірну шпигунську діяльність, що може включати смертну кару. Але що саме мається на увазі під терміном «оперативне співучасть», не уточнюється.
Обидва рішення ще мають бути затверджені Шурою з охорони конституції. Експерти зазначають, що в подібних випадках це зазвичай формальність.
Російські війська адаптували свої тактичні підходи біля Сіверська, збільшуючи кількість безпілотників. Останнім часом оборонці України…
Між Лейпцигом і Хемніцом курсує поїзд з порожнім вагоном через запах дизеля. Між містами Лейпциг…
У місті Ель-Гранадо, що в іспанській провінції Уельва, зафіксовано рекордну червневу температуру — 46 градусів.…
Цими вихідними у Сербії пройшли масові протести проти уряду під керівництвом президента Александра Вучича.У Белграді…
У Кривому Розі внаслідок атаки дрону пошкоджено будівлю ТЦК, троє людей отримали поранення. За словами…
Запоріжанка отримала 15 років ув'язнення за допомогу російським спецслужбам. Прокурори Запоріжжя домоглися вироку для 19-річної…