IPhone XS успішно пройшов всі випробування на міцність при падінні

Новий флагман від Apple з самим міцним склом вижив після чотирьох падінь з різного рівня, відбувшись лише пара подряпин і маленькими вм’ятинами.

Редактор видання CNET En Español в Сан-Франциско традиційно вирішила перевірити міцність нового гаджета від Apple, і була здивована надзвичайної міцності нового смартфона iPhone XS, який стійко переніс всі чотири випробування падіння з висоти, в тій годину як аналогічна по дизайну торішня модель iPhone X розлетілася вже після першого, самого дбайливого падіння. Незважаючи на схожість конструкцій, використання скляного корпусу і рамки з нержавіючої сталі, виробник нарешті врахував вагомий недолік, і справді зробив скло дуже міцним, як і розповідав під час анонсу. На це явно вказують тести з різними падіннями, від якого не застрахований жоден власник неймовірно дорогого гаджета.

Першу перевірку на «живучість» в момент зустрічі з бетонним тротуаром iPhone XS переніс гідно. Після падіння екраном вниз з висоти 90 сантиметрів (рівень кишені) флагман відбувся кількома подряпинами. Падіння з такої ж висоти для задньої панелі завершилося кількома крихітними вм’ятинами, розмір яких не перевищував піщинки. Не завдало серйозних пошкодження навіть подвійне падіння з висоти близько 150 см (рівень очей), враховуючи ті, що гаджету довелося зробити кілька сальто і перекидів на землі.

Підсумком чотирикратної зустрічі з бетонним тротуаром стали кілька крихітних вм’ятин і подряпин на сталевий рамки, в тій годину як горезвісне скло залишилося практично незмінним.

На цей раз Apple не обдурив, і дійсно забезпечив iPhone XS гідною захистом та неймовірно міцним склом, які покликані значно продовжити життя пристроїв, і заспокоїти найбільш незграбних власників смартфона.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen + 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh