Авторські статтіТехно

IPhone XS успішно пройшов всі випробування на міцність при падінні

Новий флагман від Apple з самим міцним склом вижив після чотирьох падінь з різного рівня, відбувшись лише пара подряпин і маленькими вм’ятинами.

Редактор видання CNET En Español в Сан-Франциско традиційно вирішила перевірити міцність нового гаджета від Apple, і була здивована надзвичайної міцності нового смартфона iPhone XS, який стійко переніс всі чотири випробування падіння з висоти, в тій годину як аналогічна по дизайну торішня модель iPhone X розлетілася вже після першого, самого дбайливого падіння. Незважаючи на схожість конструкцій, використання скляного корпусу і рамки з нержавіючої сталі, виробник нарешті врахував вагомий недолік, і справді зробив скло дуже міцним, як і розповідав під час анонсу. На це явно вказують тести з різними падіннями, від якого не застрахований жоден власник неймовірно дорогого гаджета.

Першу перевірку на «живучість» в момент зустрічі з бетонним тротуаром iPhone XS переніс гідно. Після падіння екраном вниз з висоти 90 сантиметрів (рівень кишені) флагман відбувся кількома подряпинами. Падіння з такої ж висоти для задньої панелі завершилося кількома крихітними вм’ятинами, розмір яких не перевищував піщинки. Не завдало серйозних пошкодження навіть подвійне падіння з висоти близько 150 см (рівень очей), враховуючи ті, що гаджету довелося зробити кілька сальто і перекидів на землі.

Підсумком чотирикратної зустрічі з бетонним тротуаром стали кілька крихітних вм’ятин і подряпин на сталевий рамки, в тій годину як горезвісне скло залишилося практично незмінним.

На цей раз Apple не обдурив, і дійсно забезпечив iPhone XS гідною захистом та неймовірно міцним склом, які покликані значно продовжити життя пристроїв, і заспокоїти найбільш незграбних власників смартфона.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України