Техно

iPhone проти «дзеркалки»: Чому смартфони стали краще ТОП-ових фотоапаратів?

Дешевизна і простота дозволили камерофонам відсунути камери на другий план

На даний момент виробники смартфонів вкладають всі зусилля в розвиток знімальних технологій, що дозволяє смартфонам конкурувати з професійним обладнанням.

В нинішній час боротьба смартфонів проти камер вже не стоїть так гостро. За кілька років розвитку технологій виробники навчилися створювати такі пристрої, які зможуть задовольнити навіть найбільш скептично налаштованих людей.

Похитнув першість камер на ринку вихід iPhone 4, який швидко завоював серця власників. За його прикладом виробники смартфонів почали приділяти серйозну увагу розвитку вбудованих камер, що дозволив їх продукції згодом вийти на один рівень з професійним обладнанням.

Мова, природно, не йде про камери вартістю понад 2500 доларів США. Але навіть прості варіації камер не можна зустріти у кожного фотографа або простого користувача Instagram. Саме цей фактор і став ключовим у боротьбі смартфона і «дзеркалки» — дешевизна і простота дозволили камерофонам обійти фотоапарати. У порівнянні із середньою вартістю професійного обладнання в 65-70 тис. рублів, тієї ж HUAWEI P20 Pro або Google Pixel 4, при втричі меншій ціні, мають комплектуючими і алгоритмами, які практично повністю нівелюють різницю в якості між ними. А простота використання і габарити (смартфон завжди поміститься в кишеню, а камеру доведеться носити в спеціальному чохлі) остаточно схилили чашу терезів у бік смартфонів.

На даний момент навіть бюджетні смартфони використовують технології, які роблять їх краще ТОП-ових фотоапаратів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України