Новини

Інвестиції в розвиток Оболони: 20 мільйонів гривень на благоустрій

Приватні інвестори – міські будівельні компанії – звернулися до Оболонської РГА із пропозицією про підписання Меморандума щодо розвитку внутрішньої інфраструктури району. У число запланованих робіт входить благоустрій парків та скверів, а також територій, прилеглих до озера. Представник інвестора Олександр Антонов, який займає посаду директора ТОВ МЖК «Оболонь», повідомляє, що будівельні компанії готові внести в проект близько 20 млн. грн.

Цю чималеньку суму планують використати на благоустрій території в межах озера Біле, а також спорудити нови парки та сквери, реконструювати школи та дитячі садочки. Подібний досвід вже був з роботами навколо озера Кирилівське, яке розташоване поблизу метро «Оболонь». Районна адміністрація підтримує ініціативу та пропонує вступити модератором цього процесу. До слова, для підписання необхідної документації був залучений представник жителів району для того, щоб врахувати потреби населення.

Як зазначено в зверненні, інвестори спільно з адміністрацією ставлять собі за мету створити збалансований житловий простір, що включає об’єкти соціальної та рекреаційної інфраструктури, такі як парки, сквери, дитячі сади. Один з важливих пунктів – приведення в порядок занедбаних територій.

Проект може бути реалізований тільки в тому випадку, якщо Київрада погодить ДПТ (детальний план території), так як Генплан вже застарів. Поки цього не сталося, недобросовісні забудовники будуть будувати будь-які об’єкти, де і коли захочуть, не піклуючись про інфраструктуру, чого не можна допускати для блага району.

Узгодження ж дозволить почати реалізацію проекту, що припинить незаконну забудову Оболоні. Території будуть впорядковані у відповідності з усіма нормами містобудування і з урахуванням потреб місцевих жителів.

Оболонський район – один з найулюбленіших киянами і гостями міста. Тут зосереджено безліч готелів для туристів, знаходиться мальовнича набережна. Проект з облагороджування Оболоні має велике стратегічне значення. Як приклад можна привести парк Наталка, який за короткий час став улюбленим місцем для відпочинку і прогулянок як місцевих жителів, так і всіх городян. В чисте місце, яке відрізняється упорядкованій прогулянкової зоною, наявністю альтанок, спортивних майданчиків і лавок, хочеться приходити знову і знову. Реалізація проекту допоможе створити якомога більше подібних парків для киян.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України