Новини

Інвестиції в спокій та комфорт: програми страхування від СК “ВУСО” та ПриватБанку

Останніми роками в Україні сервіс розвивався швидкими темпами та досяг високих стандартів Заходу. Багато компаній приділяють увагу задоволенню клієнтів, намагаючись вирішити найважливіші питання під час надання своїх послуг. 

Особливу увагу в Україні зараз приділяють страхуванню. Наприклад, успішним кейсом є співпраця СК “ВУСО” з ПриватБанком. Уже більше ніж 8 років клієнти ПриватБанку мають можливість оформити страховий поліс онлайн через застосунок або відвідавши одне з відділень банку. Першоджерело дивись за посиланням.

Види та особливості страхування

ПриватБанк та страхова компанія “ВУСО” спільно пропонують найкращі послуги недорого, що дозволяє запропонувати повний страховий захист населенню України у разі непередбачених ситуацій та запобігти високим витратам. Один з найбільш популярних напрямків – автострахування, який викликаний, свідомим підходом водіїв до проблем безпеки у випадку дорожньо-транспортних пригод, а також його обов’язковістю.

  • Обов’язкове страхування цивільної відповідальності (ОСЦПВ або автоцивілка) забезпечує захист водія в разі дорожньої аварії. Користуватися електронним полісом дуже зручно. Достатньо просто зробити скріншот договору, показати його у додатку “Дія” або відкрити в мобільному застосунку Приват24. Також доступна послуга “Оплата частинами”, яка дозволяє розбити вартість страхування на період до 1 року. Така пропозиція є унікальною для українського ринку.
  • TopDriver – це комплексна програма страхування, яка включає поліс мініКАСКО, підвищений ліміт ОСЦПВ та покриття медичних витрат у разі дорожньо-транспортних пригод. Страховий внесок складає всього 49 гривень щомісячно. Загальний ліміт досягає 100 000 гривень, який включає компенсацію за пошкодження авто – 20 000 гривень, добровільне ОСЦПВ – 50 000 грн, медичний захист при аварії – 30 000 гривень. Також можливо підвищити покриття ОСЦПВ до 500 000 гривень без додаткових опцій.
  • Зелена карта корисна для водіїв, які збираються подорожувати за межами України на власному автомобілі. Цифровий поліс міжнародного страхування цивільної відповідальності додається до бази МТСБУ в автоматичному режимі. Треба лише взяти з собою друковану копію готового поліса і з нею можна вирушати за кордон. Клієнти, які оформлять поліс на 15 днів або на 30 днів, отримають технічний асистанс, який забезпечить послуги перекладача у разі ДТП та організацію автосервісу за кордоном.

Медичне страхування від СК “ВУСО”

Багато українців не мають доступу до якісних медичних послуг через їх високу вартість. У такому випадку на допомогу приходить медичне страхування від СК “ВУСО”.

  • Е-ліки – це інноваційна послуга страхування, яка гарантує оплату ліків, що були призначені сімейним лікарем з використанням системи електронних рецептів. Незалежно від того, чи стикаєтеся ви з гострим захворюванням, загостренням хронічних недуг, чи розладами внаслідок нещасного випадку, СК “ВУСО” завжди буде підтримувати вас. Страхова сума становить 10 000 гривень з франшизою на рівні 20%.
  • Ця програма страхування призначена для щоденного захисту. Вона охоплює раптові проблеми зі здоров’ям, такі як травми внаслідок нещасних випадків або навіть летальні наслідки. Ви маєте можливість обрати одну з трьох програм: “Стандарт”, “Воєнні ризики” або “Активний спорт”. Крім того, існує можливість оформлення цього виду страхування для вашої сім’ї або колективу, що гарантує покриття ризиків, які загрожують вашому життю та здоров’ю, а також при втраті працездатності.
  • Захист при онкологічних хворобах. Щодня в Україні реєструються нові випадки серйозних захворювань, включаючи рак. Лікування цих хвороб є дуже витратним і стає головною проблемою для багатьох українців. Проте “ВУСО” та ПриватБанк пропонують рішення. Програма страхування “Онкозахист” покриває лікування онкологічних недугів, виявлених вперше, за двома планами: “Економ” та “Комфорт”. Оформити цю послугу можна в будь-якому відділенні ПриватБанку.

“З початком війни медичне страхування стало мати великий попит серед населення. Українці стали частіше стикатися з проблемами зі здоров’ям через підвищений рівень стресу. Особливо популярні зараз колективні програми страхування. Експерти підкреслюють, що забезпечення захисту здоров’я та психічного стану працівників на підприємствах є одним з ключових завдань для власників компаній. Не кожен підприємець може надати такі послуги, тому необхідно шукати альтернативні варіанти. Саме тому ВУСО пропонує доступні програми страхування для фізичних осіб,” – зазначає Михайло Назарчук, Голова Наглядової ради СК “ВУСО”.

Фінансовий захист

Фінансовий захист може бути опорою у різних ситуаціях в житті, від втрати роботи до шахрайських дій. “ВУСО” та ПриватБанк, які покладаються на соціальну відповідальність, пропонують страхування навіть у таких випадках.

  • Страхування кредитного ліміту є важливим для багатьох людей, які бояться втратити роботу. Цей продукт дозволяє погасити борг по кредитній картці за допомогою страховика, якщо настав страховий випадок за умовами договору. У разі втрати працездатності або звільнення, виплату кредиту бере на себе страхова компанія.
  • Захист від шахрайства – це поліс, який захищає від різних шахрайських схем та дозволяє повернути гроші, вкрадені з банківських карт. Серед поширених видів шахрайства – перекази грошей на рахунки шахраїв, підробка сайтів, обман в інтернеті та зняття коштів з карток, що були загублені чи вкрадені. За умовами цієї послуги, за невелику щомісячну оплату, клієнт отримує захист у розмірі від 50 000 гривень.

Захист майна

Можливість захистити власне майно є невіддільною  складовою добробуту та рівноваги в житті кожного українця. Він допомагає власникам уникнути значних втрат у разі крадіжок, пожеж або інших негативних подій.

Страхування нерухомості без огляду – це програма страхування, яка дає можливість забезпечити захист вашої власності без необхідності огляду. Поліс покриває збитки, завдані вашому майну, і компенсує шкоду, яку ви можливо спричините сусідам. Страхування охоплює різноманітні ризики, такі як пошкодження в результаті виникнення пожежі, вибуху газопроводів, підтоплення, стихійних лих та покриває відповідальність власників перед третіми особами.

Також СК “ВУСО” разом з ПриватБанком пропонують страхування іпотечного та заставного майна.

Більше детальна інформація про чинні програми страхування представлена тут.

 

Інформація про СК “VUSO”. СК “ВУСО” – компанія з українським капіталом, яка була заснована у 2001 році. Вона отримала рейтинг фінансової стійкості uaAA від рейтингового агентства “Стандарт-Рейтинг”. “ВУСО” спеціалізується на страхуванні авто, медичному страхуванні та туристичному страхуванні.

СК “ВУСО” має всі необхідні ліцензії та повністю дотримується вимог чинного законодавства. У липні 2023 року НБУ підтвердив прозорість структури ПрАТ “СК “ВУСО”. Компанія вже довгий час поспіль займає провідні позиції у галузі онлайн-страхування. За словами Голови наглядової ради Михайла Назарчука, одним з сильних боків компанії є швидке та якісне розроблення IT-рішень завдяки наявності власної розробки, яку здійснюють кваліфіковані фахівці компанії. Компанія постійно розширює свою базу партнерів і успішно реалізує проєкти, включаючи довгострокову співпрацю з ПриватБанком.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України