Новини

Інвентар для пасіки – корзинка бджоляра

Пасіка – це спеціальне місце де розташовуються медоносні бджоли. Облаштування пасіки потребує наявності не тільки вуликів та бажання, а й спеціального обладнання, що має назву – інвентар для пасіки. До переліку основних інструментів бджоляра входять:

 • Димар;
 • Стамеска;
 • Щітки для бджільництва;
 • Вощина;
 • Роївні;
 • Воскопрес та воскотопка;
 • Медогонка;
 • Ножі та скребки для пасіки.

Також на пасіці необхідне і спеціальне місце, де можна нарощувати рамки, проводити різноманітні роботи, зберігати інвентар для пасіки, а також це місце для зберігання довідкової та звітної документації. Найчастіше задля такого облаштовують спеціальні будиночки.

Асортимент інвентарю для пасіки

Обладнання є дуже важливим аспектом у давній справі, саме воно може гарантувати плідну справу. Важливо щоб кожна бджілка яка трудиться, почувала себе у надійному захищеному та головне – спокійному місці. У таких умовах кожного року буде ставати ще більше сімей та продукція буде збільшуватися, а професійний бджоляр буде відчувати справжню насолоду від справи.

Якісні димарі та комплектуючі, вощини, стамески, усілякі інструменти для складання та збору рамок – все це легко знайти та придбати в Україні у спеціалізованому магазині для пасіки “ПаркПлюс”.

Асортимент магазину має не просто великий вибір, а включає основні дійсно потрібні інструменти бджоляра. Навіть пасічник – початківець зможе зібрати у кошик необхідний набір і не розгубитися серед різноманіття.

Інтернет-магазин “ПаркПлюс” працює лише з перевіреними закордонними постачальниками і представляє надійну продукцію, що допоможе з нуля розпочати справу та підтримувати її на найвищому рівні. Також серед вибору можна знайти безліч товарів власного виробництва.

Інвентар для пасіки – “ПаркПлюс”

До переліку одних з найкращих інструментів, що використовує пасічник, щоденно входять:

 • димар Rauchboy с нержавіючої сталі, міх якого виготовлений із натуральної шкіри та каркас із якісного дерева (продукція імпортного зразка – Німеччина, усе необхідне для стабільної роботи димаря можна також знайти на сайті, у тому числі комплектуючі та паливо);
 • стамески з цільної основи нержавійки або з зручною дерев’яною ручкою, що перешкодить ковзанню – виробник Туреччина (на сайті можна замовити з гарантією, при, тому що відправка можлива по усьому світу);
 • роївні для комфортного та безпечного перенесення рамок, що виготовленні власним виробництвом на професійних станках, а також зроблені з найкращих брусків хвойних порід (найкраще обладнання допомагає виготовити безліч якісних та унікальних товарів, використовуючи натуральні матеріали; полиці роївнів зроблені так, що їх можна виставляти одразу кількома рядами, це значно економить час та полегшує перенесення рамок);
 • велике різноманіття щіток для бджільництва – варіанти з штучними волосками та з натуральними (наприклад: кінське волосся), такі щітки не викличуть агресивної поведінки у бджіл та забезпечать їм безпеку (на сайті великий вибір щіток від найкращих імпортних компаній).

Перелік товарів дуже великий. Можна знайти усе, починаючи з книг та журналів, а закінчуючи професійним обладнанням. будьте пильні, обираючи гідний інвентар. Не економте на тому, що буде вас “годувати”. Звертайтесь до команди консультантів, які володіють інформацією та зможуть підібрати хороший товар під будь-який бюджет.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України