Авторські статтіУкраїнське військо

Інтимний скандал у ВСУ отримав резонансне продовження: що сталося

Про секс-скандал у військовій частині на Хмельниччині тепер знає весь світ. Навіть в США The New York Times випустив публікацію про 24-річну українську жінку-військову, яка бореться проти сексуального насильства. Тоді на підтримку нашої землячки стали мільйони, які захоплювалися її мужністю.

У Хмельницькій області командира, який сексуально домагався лейтенанта строкової служби Вікторії Сикал, якого підозрюють також у жорстоких знущаннях над солдатами – моральних і фізичних – змушував носити 35-кілограмові снаряди, тим хто відмовляла йому.

Днями голова громадської організації Віталій Павловський отримав документ, де йдеться про… підвищення по службі. Як з’ясувалося, від 18 травня полковник служить в Генеральному штабі Збройних сил.

“Замість зняття з посади полковника Віктора Іваніва підвищили, про що зазначено у відповідному виписки з наказу. Ми були готові до такого повороту, бо чули, що у скандального офіцера є “покровителі” керівної гілці Міноборони. Це дно для Української армії… Корупцію та кумівство ніхто не скасовував, навіть під час війни. Втім, ми не здаємося. Почекаємо трохи, можливо, зміниться міністр оборони України. Далі будемо готувати звернення до Президента Володимира Зеленського. Він часто їздить областями і дає “спечу”, – зазначає активіст.

Прес-секретар Президента Юлія Мендель готувала статтю про Валерію в американське видання. Тому вона в курсі ситуації.

Військова розповіла, що одного разу під час нічного чергування командир зайшов у кімнату відпочинку зі своїм першим заступником зі словами: “Давай, роздягайся, лягай, будеш богатирів обслуговувати”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

twenty − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.