Інтерв’ю Мирона Маркевича (Щодо напруженої ситуації в Харкові)

“Я зараз у Львові , тому майже нічого не знаю. Завтра буду в Харкові , тому, можливо , буду володіти точними даними. Завтра в клубі у мене призначені тренування – тільки тренування . А про зустріч з керівництвом поки мова не йде” , – заявив Маркевич в інтерв’ю виданню Український футбол .

“Зараз в нашому клубі ситуація просто неконтрольована , повірте , не перебільшую . Президента немає , його заступники розгублені. Більше того : нам вже три місяці не платять зарплату , тому далі , очевидно , буде ще гірше”.

” Чи може клуб припинити існування ? Може . Я не кидаюся словами – так насправді. Чому так спокійно реагую ? Все просто . По-перше , я вже пояснював вам , що давно навчив себе спокійно ставитися до всього , що відбувається : як хорошого , так і поганого . По-друге , дещо вам розкажу: мій тато в 16 років потрапив у німецький концтабір – як остарбайтер , а коли повернувся в Україну , його відправили до Сибіру – як зрадника Батьківщини; рідний брат батька взагалі відсидів у в’язниці за те , що воював в рядах УПА. До чого веду? Я щасливий тому , що відбулося в минулу суботу , – ось , що важливо ! А не всякі там футбол “.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh