Авторські статті

Інтерв’ю Мирона Маркевича (Щодо напруженої ситуації в Харкові)

“Я зараз у Львові , тому майже нічого не знаю. Завтра буду в Харкові , тому, можливо , буду володіти точними даними. Завтра в клубі у мене призначені тренування – тільки тренування . А про зустріч з керівництвом поки мова не йде” , – заявив Маркевич в інтерв’ю виданню Український футбол .

“Зараз в нашому клубі ситуація просто неконтрольована , повірте , не перебільшую . Президента немає , його заступники розгублені. Більше того : нам вже три місяці не платять зарплату , тому далі , очевидно , буде ще гірше”.

” Чи може клуб припинити існування ? Може . Я не кидаюся словами – так насправді. Чому так спокійно реагую ? Все просто . По-перше , я вже пояснював вам , що давно навчив себе спокійно ставитися до всього , що відбувається : як хорошого , так і поганого . По-друге , дещо вам розкажу: мій тато в 16 років потрапив у німецький концтабір – як остарбайтер , а коли повернувся в Україну , його відправили до Сибіру – як зрадника Батьківщини; рідний брат батька взагалі відсидів у в’язниці за те , що воював в рядах УПА. До чого веду? Я щасливий тому , що відбулося в минулу суботу , – ось , що важливо ! А не всякі там футбол “.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.