Новини

Інтернет-магазин Posivna дбає про урожай кожного клієнта

Кожної весни для хорошого врожаю фермери та любителі поля шукають надійного постачальника насіння. Це дуже важливий етап, адже якісне, перевірене насіння  – запорука хорошого врожаю. Справжній фермер знає, що насіння потрібно купляти лише в перевірених магазинах, які мають сертифікати якості та ліцензію. Таким магазином для Вас може стати Posivna.

Яке насіння пропонує інтернет-магазин Posivna?

Компанія Posivna пропонує різноманітне насіння таких культур, як: соняшник, ріпак, кукурудза, горох, сорго, нут, пшениця, соя. Сайт магазину https://posivna.com.ua/ua уже 4 роки працює на ринку та отримує тільки позитивні відгуки про свою роботу. Посівна пропонує насіння як українських, так  і зарубіжних брендів. Основними постачальниками магазину є:

  • Limagrain;
  • Syngenta;
  • Pioneer;
  • Маїсадур;
  • Монсанто;
  • Євросем;

Магазин Posivna працює тільки з кращими постачальниками, які зарекомендували себе на ринку. Кожен пакет насіння має чітко прописані терміни придатності, умови зберігання та рекомендації для посіву. Усе насіння, що представлене на сайті, завжди в наявності та зберігається на складі магазину.

Принципи роботи інтернет-магазину Посівна

Власники інтернет-магазину побудували роботу Posivna таким чином, щоб менеджер магазину знаходив індивідуальний підхід до кожного та дбав про врожай клієнта. Для цього працівники магазину детально розпитують про грунт, умови посадки, клімат та стараються підібрати насіння, яке найкраще підійде для клієнта. Кожен працівник працює на те, щоб Ваш урожай був якнайкращим.

Найпопулярніше насіння в магазині Posivna – соняшник

На сьогодні інтернет-магазин пропонує дуже великий асортимент насіння соняшника. Воно настільки популярне завдяки використанні при виробництві олії та кондитерських виборів. Ця культура ідеально підходить під наш тип клімату та має високу родючість. Магазин Posivna вибрав для продажу спеціально ті сорти, які найкраще почуваються у нашому грунті. Вони стійкі до хвороб та холодних ночей та мають багато насіння.

Технологій посіву соняшника є декілька. Тому працівники магазину Posivna одразу уточняють це при замовленні та підбирають спеціальні сорти під кожен тип посіву. Крім цього, якщо клієнт бажає, працівники магазину розкажуть усю технології підготовки землі, посіву соняшника та догляду за ним. Після дотримання усіх інструкцій Ви обов’язково отримаєте чудовий урожай та завітаєте в інтернет-магазин Posivna наступного року.

 

 

 

 

 

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України